VCT Masters Grup Sürecinde En Çok Tercih Edilenler

VALORANT Masters Berlin turnuvasında en çok tercih edilen ajanlar belli oldu. Oyunlarınızda siz de bu ajanlardan birisini seçerek kazanma şansınızı arttırabilirsiniz.

Temsilcimiz SuperMassive Blaze’in elendiği VCT Masters turnuvasının grup aşamasında Jett en çok seçilen VALORANT ajanı oldu.

Mobil olmasıyla ön plana çıkan Jett, profesyonel arenada oyuncular tarafından seçilmesi gereken ajanlardan birisi olduğunu daha önce defalarca kez kanıtlamıştı. Jett’in çatışmaların en tehlikeli anlarında kolayca alana girip çıkabiliyor. Benzersiz bakış noktalarına erişme yeteneği ve hakimiyet sağlaması Jett’i VALORANT oyunundaki en etkili ajanlardan birisi yapıyor. Hali hazırda devam eden Masters Berlin’de hiçbir ajan bu kadar yüksek seçilme oranına sahip değilken Jett, Sova, Astra ve Skye en çok tercih edilenlerde ilk dördü tamamlıyor.

VCT Masters Grup Sürecince Öne Çıkan Jett Oldu

VALORANT severlerin şu anda sıkı bir şekilde takip ettiği VCT Masters grup aşamasında en çok tercih edilen ajan Jett oldu. VLR.gg sitesine göre Berlin’deki yüzde 80 oranındaki yüksek seçimle birlikte Jett’in profesyonel arenada bu kadar çok seçiliyor olması, oyuna da bazı ayarlamaların gelmesine neden olabilir. Bu denli yüksek seçim oranına sahip olan ajanın mekanikleri iyi bir profesyonel oyuncu tarafından kullanıldığında takıma önemli avantaj sağlayabilir. Oyunun geliştiricisi olan Riot Games ise ajanın yeteneklerinin fiyatını arttırarak ya da özel yeteneğini daha az güçlü kılarak oyuna denge getirip kullanım oranını bir miktar düşürebilir.

vct masters grup

Turnuvada diğer en çok kullanılan ajanlardan olan Sova, Astra ve Skye ise sırasıyla yüzde 61, yüzde 58 ve yüzde 53’lük seçilme oranlarına sahip. Bu ajanların Jett’e göre daha daha düşük seçim oranlarının olması ve bu oranların birbirine yakın olması da Riot Games’in Jett’in aksine bu ajanlarda dengelemeyi daha iyi yapabilmesi olarak gösteriliyor.

Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol