VALORANT 3.05 Yama Notları: Yeni Harita, Savaş Bileti ve Daha Fazlası

Riot Games'in oynaması ücretsiz FPS oyunu VALORANT'ın 3. Bölümü, 2. Kısım ile tam gaz devam ediyor. Dilerseniz, VALORANT 3.05 yama notları ile birlikte oyuna gelen yeni özellikler nelermiş onlara bakalım.

VALORANT 3.05 yama notları yayınlandı. Riot Games’in taktik tabanlı FPS oyunu, yeni Fracture haritası, yepyeni Savaş Bileti, Grammy ödüllü sanatçı Zedd ile yapılan Spectrum kaplama seti ve daha fazlası ile heyecanı bir üst seviyeye taşıyor. Peki, VALORANT 3. Bölüm 2. Kısım oyunculara başka neler sunuyor?

Yama ile birlikte Brimstone, Sova ve Breach’in yetenek hasarlarına tutarlılık odaklı bazı düzenlemeler getirilirken, herkesin çok sevdiği iki robot üzerinde değişiklikler yapıldı. Ek olarak, Seçkin Savaş Bileti sahiplerine özel XP takviyesinin geldiğini de belirtelim.

VALORANT 3.05 Yama Notları, Önemli Yenilikler İçeriyor

VALORANT 3.05 Yama Notları

Yakın zaman önce duyurusu yapılan yeni VALORANT haritası Fracture, VALORANT 3.05 güncellemesi ile resmen oyuna dahil oldu. Haritaya gelen özel eşleştirme sırası, oyunculara rekabetçi oyuna gelmeden önce antrenman yapma imkanı tanımak amacıyla derecesiz olacak. Fracture’a özel eşleştirme sırası iki hafta boyunca oyunda kalacak ve ondan sonra Fracture haritası dereceli eşleştirme sırası da dahil olmak üzere tüm modlarda devreye girecek.

Yamadaki diğer yeniliklere baktığımızda; Bundan sonra Seçkin Savaş Bileti‘ni satın aldığınızda, 2. Kısım’ın sonuna kadar oynadığınız tüm eşleştirmeli karşılaşmalardan Savaş Bileti ilerlemesi için yüzde 3 XP takviyesi kazanacaksınız. Fakat bu özellik geriye dönük olarak uygulanmayacak. Yani Seçkin Savaş Bileti’ni ne kadar çabuk alırsanız XP takviyesinden o kadar çok faydalanırsınız. Ayrıca XP takviyesinin günlük ve haftalık görevlere uygulanmayacağının da altını çizelim.

Yeni VALORANT Haritası Fracture Artık Oyunda

VALORANT 3. Bölüm 2. Kısım

VALORANT 3.05 yama notları içerisinde sosyal ve performans güncellemeleri de yer alıyor. AFK tespit etme sistemini güncelleyen Riot, oyuncuların artık Ölüm Kalım Savaşı ve Kartopu Çatışması gibi oyun modlarındaki karşılaşmalarda AFK kalarak Savaş Bileti/hesap seviyesi kasamayacağını açıkladı.

Performans tarafında ise sunucunun kare süresi ping hesaplamalarından çıkarılırken, NVIDIA Reflex’in kullandığı işaretler güncellendi. Bu güncellemeyle birlikte Reflex, kareleri daha iyi takip edecek. Bunların dışında Viper, Omen, Astra ve KAY/O ajanlarında bazı hata düzeltmeleri de yapıldı. VALORANT 3.05 yama notlarının tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

VALORANT 3. Bölüm 2. Kısım Tanıtım Videosu:

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol