Vampyr’in Çıkışına Sadece 1 Gün Kaldı!

Vampyr yarın platformlardaki yerini alacak.

Aksiyon severler tarafından ilgiyle takip edilen Vampyr yarın PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows platformu için çıkış yapacak.

Aksiyon ve gerilim yüklü sahneleri ile oyuncuların beğenisini kazanmaya çalışacak olan yapımda bir doktoru canlandıracağız. Hastalarından birisi tarafından ısırılan bu doktor, vampirlik ve insanlık arasında gidip gelmektedir. Oyun içerisinde bu doktoru canlandıracak ve hayata onun gözüyle bakacağız. Kapkaranlık bir dünyada mücadele edeceğimiz oyunda, fantastik özellikler ile karşılaşacak ve gerilim dolu anlar yaşayacağız. Tek oyunculu olarak oynayabileceğimiz yapımda Türkçe dili yer almayacak. Aksiyon ve RYO oyunu olarak tanımlanan Vampyr, yarın tüm platformlar için raflardaki yerini alacak.

Steam’de bilgisayar oyuncularına 180.00 TL gibi bir fiyat etiketi ile sunulan yapım, kısa süreliğine yüzde 10 indirimde 162.00 TL olarak satışlarına devam ediyor. Focus Home Interactive tarafından yayınlanacak olan yapımda, bizleri birbirinden farklı görevlerde bekliyor olacak. Oyun içerisinde çeşitli zorluklar ile mücadele edecek ve verilen görevleri başarmaya çalışacağız. Bu görevler arasında bazen bir insanın tedavisini yapacak bazende vampire dönüşmüş bir insanı etkisiz hale getireceğiz.
Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol