Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2’den Yeni Bir Klan Tanıtımı Daha Geldi!

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2'nin Ventrue klanı tanıtıldı.

Oyuncuları vampirlerle dolu bir dünyaya götürecek olan Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 yeni bir klan tanıtımı ile gündeme geldi. Yapım geçtiğimiz haftalarda da bazı klanlarına dair detayları hayranları ile paylaşmıştı.

Son olarak Toreador klanını oyuncular ile paylaşan Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 daha önce de Thinblood klanını oyunculara tanıtmıştı. Karanlık atmosferi ile birbirinden farklı özelliklere sahip vampirlere ev sahipliği yapacak olan oyunda Seattle’ın güçlü vampirlerinin iç savaşına dahil olacağız. İlgi çekici karakterlerin yer aacağı yapımda şehrin karanlık sokaklarında hızlı ve büyük dövüş odaklı mücadelelere katılacağımız yapımda insanlığı korumak için ter dökeceğiz.

Her hafta yeni bir klan tanıtımı yapan geliştirici ekip dün bugün yeni bir klan daha tanıttı. Yeni klanın adı Ventrue olarak duyurulurken klanın diğer klanlara göre farklı özelliklere sahip olacağından da söz ediliyor. Disiplinli bir yapıda karşımıza çıkacak olan Ventrue klanı oyun içerisinde geliştirilebilir bir yapıda yer alacak. Kişisel zırh setine sahip olacak olan bu klan iki fantastik güce sahip olacak.

Yeni klanın tanıtım fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol