Valve’dan Half-Life, CS:GO ve Diğer Oyunlarına Steam Deck Ayarı

Valve, Steam Deck ayarlarını oyuncuların daha iyi oynaması için Half-Life, CS:GO ve diğerlerini güncelleyecek.

Geçtiğimiz gün Valve verdiği röportajda, Steam Deck ekibinin üyeleri her şeyin olduğunu söyledi ve planlanan Şubat lansmanı için çalışmalara devam edildiği belirtildi. Biz daha çok Steam Deck donanımından ve Valve’in Steam Deck’i diğer geliştiriciler için hazırlama çalışmalarından bahsederken Valve kendi oyunları için de bazı planlar paylaştı.

Dota 2, Counter-Strike: Global Offensive ve Half-Life serilerinin tümü, Steam Deck’te daha iyi deneyimler yaşamaları için tasarlanmış güncellemeler alacak.

Valve, Steam Deck İçin Tüm Oyunlarını Gözden Geçirecek

Valve

Tasarımcı Greg Coomer, “Dota ekibi, en azından Dota bağlamında, oldukça yenilikçi bir şey yapıyor. Daha geçen hafta, oyuncuların parmak çubuklarını kullanarak oyunu iyi oynamalarına izin veren yeni bir mod gönderdiler.” Güncelleme ayrıca, kontrol şemasına çok uygun görünen 4 oyunculu bir modunun geri dönüşünü de içeriyordu.

Tasarımcı Lawrence Yang ise şu açıklamalarda bulundu: “Buna deneysel kontrolör desteği diyorlar çünkü hala geri bildirim arıyorlar ama şimdi gamepad ile gerçek bir Dota oyunu oynayabilirsiniz.”

Diehard Steam Controller hayranları muhtemelen yıllardır CS:GO’da jiroskop hedeflemeyi kullanıyorlar ancak Steam Deck güncellemesi CS:GO’nun denetleyici desteğindeki bazı uyum ve bitiş öğelerini sıkılaştıracak. Coomer, bunu uzun süredir dokunulmamış radyal menüler gibi şeylerin bir güncellemesi olarak nitelendirdi. “Takım gerçekten bu yenilenmiş ve tasarımını kullanıcılara beğendirecek mi? Merak içinde bekliyorum.” dedi.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol