Valve Dota Plus Üyelik Hizmetini Açıkladı

En popüler MOBA oyunlarından Dota 2'ye yeni üyelik sistemi geliyor.

Dota 2’yi ücretsiz oynamaktan yoruldunuz mu? Öyleyse şanslısınız çünkü Valve Dota Plus adlı yeni premium üyelik servisini henüz duyurdu. Ayda 3.99 dolara satılacak olan hizmetle oyuncular yeni bir hesap ilerleyiş tipine sahip olacak, ‘Shards’ adı verilen yeni para birimini kazanabilecek. Aynı zamanda yüzlerce yeni mücadele karşımıza çıkacak.

Valve dota plus uyelik hizmetini acikladi 1

Dota Plus’la  birlikte oyuna ‘Assistant’ adlı bir yardımcı eklenirken, gerçek zamanlı olarak eşya – yetenek buildleri konusunda tavsiye veriyor, aynı zamanda oyun içi başka bilgiler de sağlıyor.

Dota Plus aslında  daha önceki Majors Battle Pass’in yeniden düzenlenmiş hâli gibi. Valve her yıl oyun içi Compendium satarken, yıllık dünya şampiyonası öncesi bu gerçekleşiyordu. Şimdi ise sistem kaldırılmadı fakat Valve artık daha ufak Compendiumlar satmayacak. Battle Pass içinde klasik olarak yer alan özellik ve bonuslar artık Dota 2’de kalıcı olarak yer alacak. Tabii bunlara sadece Dota Plus üyesi olan kullanıcılar erişecek.

Dota Plus’la açılacak olan özelliklerin büyük çoğunluğu kozmetik olurken, aynı zamanda Battle Cup gibi daha önce sevilen oyun modlarına da erişim sağlayacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol