Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Valve, CSGO’nun 10. Yılını Kutladı

Valve şimdiden bir yıldönümü güncellemesi yayınladı ve bu ilk on yılın Global Offensive için "sadece başlangıç" olduğunu duyurdu.

İnanılmaz ama CSGO gerçekten 10 yaşına girdi. Tüm oyun severlerin Counter-Strike: Global Offensive’i tüm ihtişamıyla izlediği 21 Ağustos 2012’den bu yana on yıl geçti.

Kelimenin tam anlamıyla gelmiş geçmiş en popüler nişancı oyununun onuncu yıldönümü bir süredir kutlanıyordu; Diğer şeylerin yanı sıra uzun zamandır beklenen Toskana haritasını tanıtan bir doğum günü güncellemesi yayınlandı ve oyuncular Source 2 motorunun beklenen uygulamasına işaret eden ve oyunun içine gizlenen sırlar aramaya başladı.

CSGO İçin ‘Bu Sadece Başlangıç’

CSGO

Valve, oyunu bunca zamandır destekleyen hayran kitlesine teşekkür etti ancak belki de en dikkate değer açıklama, yoruma açık bırakılan bir söz oldu. Şirket, Twitter’da oyunculara 10 yıllık paylaşılan oynanış ve sayısız hatıra için teşekkür etti ve onlara bir on yıl daha dileyerek “bu sadece başlangıç” dedi.

Oyunu bir on yıl daha zirvede tutma isteklerinin arkasında gerçek bir plan var mı, yoksa sadece retorik bir figür mü? Şimdiden bir şey söylemek kolay değil ancak yine de CSGO‘nun arkasındaki ekibin, oyun için yayınlanacak olan yenilikleri sosyal medyadan tanıttığını biliyoruz. Geliştirici ekibin bu sözü, oyunun birçok hayranını Source 2 motoruna geçiş hakkında heyecanlandırdı.

Source 2 oyun motoruna geçiş hakkında net bir açıklama yapılmasa da, CSGO‘nun önümüzdeki 10 yıl için geliştirilmesinin iddialı olduğu inkar edilemez. Oyun çokça hile sıkıntısı sebebiyle eleştirilse de, dünyanın en çok oynanan FPS oyunlarından birisi ve kesinlikle bir kült haline geldi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.