Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

CSGO’nun Fiyatı İki Katına Çıktı!

Dolar kurunu düşük tutmasıyla Türk oyuncuların kalbini kazanan Valve, CSGO'nun Türkiye fiyatına sağlam bir zam yaptı.

CSGO fiyatı bir kez daha zamlandı. Oyunun fiyatı halen 14 dolar olsa da ülkemizdeki döviz kurunun artmasıyla Türkiye fiyatı bir kez daha arttı. Seçkin hesap fiyatı 130 TL seviyelerinde olan oyunun fiyatı 250 TL’ye yükseldi.

Türk oyuncularının son kalesi olarak görülen Steam‘de de döviz kurunun etkisini görmeye başladık. Uzun yıllar boyunca Türkiye için kur önerisini çok makul seviyede tutan Valve sayesinde bağımsız oyunları 32 TL ve büyük bütçeli yapımları 92 TL seviyesinde oynama şansı yakaladık. Büyük bütçeli oyun fiyatları 150 TL, 250 TL, 450 TL ve artık son zamanlarda 600 TL seviyelerine kadar çıktı.

CSGO Fiyatı Güncellendi

CSGO fiyatı
CSGO fiyatı artık 250 TL oldu.

Bağımsız yapımları hala 32 TL seviyelerinden alabilsek de yavaş yavaş onların da 50 TL ve hatta 150 TL seviyelerine çıktığını görüyoruz. Maalesef bundan son etkilenen oyun da Valve’nin FPS oyunu oldu. CSGO fiyatı iki katına çıkarak 250 TL olarak güncellendi. Türk oyuncular olarak güvendiğimiz dağlara kar yağdı desek yeridir ancak döviz kurunun da maalesef durulacağı yok.

Bu arada CSGO fiyatı zamlandı ancak oyunun belirli bir kısmının ücretsiz olduğunu da belirtelim. Eğer rekabetçi olarak oynamak istemiyorsanız, sadece serbest takılmak ve derecesiz olarak oynamak istiyorsanız oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bunun yanı sıra Seçkin Hesap statüsüne sahip olmak ve rekabetçi oyun modlarına giriş yapmak istiyorsanız artık 250 TL ödemeniz gerektiğini belirtelim. Aşağıdaki içeriklere de göz atabilirsiniz:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.