Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Valorant’ta Sürpriz Ayrılık

Valorant'ın oyun yönetmeni Joe Ziegler, Riot Games'te yeni bir projeye liderlik etmek için ekipten ayrıldığını açıkladı.

Riot Games’in taktik tabanlı FPS oyunu Valorant, oyun yönetmenine veda etti. Resmi web sitesi üzerinden yapılan açıklamada Joe Ziegler‘in sekiz yıldır içinde bulunduğu oyundan ayrıldığı ve görevlerini Andy Ho‘ya devrettiği bildirildi. Riot bünyesinde geliştirilen yeni bir projeye liderlik edeceği belirtilen Ziagler, ayrılığa dair şunları söyledi:

“Sekiz yıldır Valorant üzerinde çalıştıktan ve hepinize hak ettiğiniz saygı ve minnetle hizmet etmek için yorulmadan çalışan kendini adamış ve tutkulu geliştiricilerden oluşan bir ekibi sıfırdan inşa ettikten sonra oyun yönetmeni unvanımı, en iyi arkadaşlarımdan Andy Ho’ya devrediyorum”

Valorant, Oyun Yönetmenine Veda Etti

valorant oyun yönetmeni

Valorant’ın büyümeye devam edeceğine dair inancının tam olduğunu belirten Ziagler, “Birlikte çalıştığı herkese ilham veren biri olan Andy, Valorant’a uzun yıllarını kattığını söylemekten gurur duyduğum biri. Oyunu her zaman daha iyi hale getirmek için çalışacağını biliyorum. Valorant’ı destekleyen herkese çok teşekkür ederim. Burada geçirdiğim zamanı keyifli ve unutulmaz kıldınız” ifadelerini kullandı.

Deneyimli oyun yönetmeninin Riot’taki gizemli projesine dair henüz bilgi sahibi değiliz, ancak detayların yakın gelecekte gün yüzüne çıkacağını umuyoruz.

Valorant’ın yanı sıra League of Legends‘ın da yayıncısı ve geliştiricisi olan Riot Games, 2018 tarihli cinsiyet ayrımcılığı davasında mağdurlara 100 milyon dolar ödemeyi kabul etmişti. Söz konusu tazminat, Kasım 2014’ten bu yana şirket için çalışan tüm kadınlara eşit şekilde pay edilecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.