Yeni Valorant Haritası Fracture, Oyunun Kurallarını Değiştiriyor!

Riot Games tarafından geliştirilen taktik tabanlı FPS oyunu Valorant, artık yeni bir haritaya sahip. Yansıma 2. Kısım'da geleceği duyurulan Fracture, oyunun şimdiye kadarki en eşsiz haritası olarak öne çıkıyor.

Riot Games, yakın zaman önce birinci yılını dolduran taktik tabanlı FPS oyunu Valorant için yeni bir harita duyurdu. Yansıma 2. Kısım‘da oyuna gelecek olan yeni Valorant Fracture haritası, saldırı ve savunma oyuncularını tersine çeviriyor. Her iki tarafın da alıştığından daha farklı oynamasına neden olan harita, dev bir kırık “H” harfi formunda.

Valorant Fracture Haritası, Yansıma 2. Kısım’da Oyuna Gelecek

Valorant Fracture haritası

Haritada, bağlantı noktası olan iki bomba alanı var. Orta bölümden yer alan bu spawn’un saldırı oyuncularının doğduğu nokta olmasını bekleyebilirsiniz, ancak aslında tam tersi. Fracture haritasında savunma oyuncuları ortadan başlıyor ve her iki taraftaki bağlantı noktalarını savunmak için alanı terk ediyor. Ayrıca Haritanın bir alanından diğerine geçişi biraz daha kolaylaştırmaya yardımcı olmak için yerin altından geçen ve bir taraftan diğerine uzanan zeplinler de mevcut.

Fracture, Valorant’ın Şimdiye Kadarki En Eşsiz Haritası Olacak

Fracture haritası

Valorant haritaları, genellikle savunma oyuncularına daha pasif oyunu teşvik eden ve saldırganların onları zorlamasına izin veren bir formata sahip. Tam tersi bir anlayışa sahip olan Fracture haritası, Valorant için oldukça büyük bir değişikliği temsil ediyor. Ek olarak bu haritada spawn’lar, savunucuların genellikle ilk hareketi yapmasını sağlayacak bir konuma sahip.

Valorant Fracture haritası, önümüzdeki hafta yayınlanması planlanan yeni Act güncellemesinin bir parçası olarak oyuna eklenecek. Valorant Yansıma 2. Kısım, 9 Eylül‘de başlayacak. Yeni Valorant haritası için yayınlanan duyuru videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol