Valheim

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.8

Kullanıcı

Valheim Hearth and Home Hakkında Birçok Yeni Bilgi Yayınlandı

Hearth ve Home güncellemesinin Valheim'a getireceği silah değişikliklerini öğrendik. Çift elli baltalar güçlendirilecek ve yaylar biraz zayıflayacak.

Iron Gate Studio, Valheim için Hearth ve Home güncellemesine özel yeni içerik yayınladı. Yeni güncelleme silahlardaki değişikliklere odaklanacak. Geliştirici ekip, güncelleme yayınlanmadan önce bir video daha yayınlayacak ancak bu video büyük ihtimalle ek paketin çıkış videosu olacak. Şimdilik, geliştirici ekip akıllarında ne olduğunu açıklamadı.

valheim

Valheim’de Yaylar Zayıflatılacak

Hearth and Home, silah dengesinde değişiklikler getirecek. En büyük değişiklik iki tür silahı etkileyecek. Çift elli balta hayranları, cilalanacaklarını bilmekten memnun olacak. Bu kafatası kesicilerle yapılan saldırılar, düşman gruplarına hasar vermek için daha hızlı ve daha kolay hareket edecek. Ayrıca, isabetler sersemletme göstergesini daha hızlı dolduracak. Alternatif geri tepme ve savaş sistemindeki genel değişikliklerle birlikte bu, iki elli baltaları çok daha kullanışlı hale getirecek. Yine de taktik bir yaklaşıma ihtiyaç duyacak, ancak etkinlikleri onları kullanmak için gösterilen çabayı ödüllendirecek.

Değişiklikler ayrıca, dengeli oyun adına hafifçe nerflenecek olan yayları da etkileyecek, böylece artık yaylar oyuna hakim olmayacak. Bir yandan bir yay çekmek daha fazla zaman alacak, bu yüzden artık yıldırım hızında ateş edemeyeceğiz. Öte yandan, ipi çekmeyi tutmak daha az dayanıklılık tüketerek nişan almayı kolaylaştıracak.

Valheim Hearth and Home, bu yıl 16 Eylül‘de çıkış yapacak. Güncelleme, yemek hazırlama ve yapımına odaklanacak ve yemekler için daha gelişmiş yapılar ve yeni malzemeler oluşturmak için ek bileşenler sunacak. Oyuncular hazineleriyle evleri süsleyebilecek ve çelik çubuklarla hırsızlardan koruyabilecek.

Valheim’in savaş sistemi de yeniden inşa edilecek. Engellemenin etkinliği, dayanıklılık değil, sağlık düzeyine bağlı olacak. Ayrıca ara yüze bir şok göstergesi eklenecek ve dolduğunda düşman bizi yere serebilecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol