Valheim

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.8

Kullanıcı

Valheim Hearth and Home Güncellemesi Tanıtıldı

Geliştirici Iron Gate Studio, Hearth ve Home güncellemesi için Hazine Sandıkları ve Madeni Para Yığınlarının eklenmesi gibi yeni özellikler hakkında bilgi verdi.

Valheim‘ın merakla beklenen Hearth and Home güncellemesinin bir başka tanıtımında geliştirici Iron Gate Studio, istiflemeyi seven oyuncuları sevindirecek özellikler olan Hazine Sandıkları ve Madeni Para Yığınları hakkında üstünkörü ayrıntıları paylaştı. Iron Gate Studio kısa süre önce Hearth and Home‘u 2021’in 3. çeyreğine erteledi, yani ek paket 30 Eylül‘e kadar çıkış yapacak.

Uzun zamandır beklenen Valheim güncellemesine gelen değişikliklerin başında, temel oluşturma işlevselliği için bir genişleme gelecek. Hearth and Home ile birlikte, gıda ve dayanıklılığın önemini daha da vurgulayan rafine bir gıda sistemi de piyasaya sürülecek. Genişleme paketinin çıkış detayları belirsiz kalsa da, Iron Gate Studio yeni içerik bilgilerini tanıtmaya başladı.

Valheim Hearth and Home

Valheim Hearth and Home Neler Sunacak?

Iron Gate, Steam’deki kısa bir gönderide Hearth and Home içeriği hakkında birkaç yeni ayrıntı yayınladı. Bir bilgi parçası, oyuncuların servetlerini en açgözlü ejderhaları bile etkileyecek şekilde biriktirmelerine izin vermek için tasarlanmış bir özellik olan Hazine Sandıkları ve Madeni Para Yığınları ile ilgili. Hazine Sandığı eklenmesi, fazla servetin ve eşyaların da güvende olmasını sağlayacak. Genişleme paketi ayrıca hazineleri kilitlemek veya birkaç gri cüceyi tutsak almak için mükemmel bir Demir Kapı sunacak. Iron Gate Studio, bir Programcı, Kalite Kontrol Müdürü ve Animatörün önümüzdeki ay ekibe katılarak şirketin büyüyen ekibini daha da geliştireceğini açıklayarak gönderiyi kapattı.

Valheim‘a gelen depolama odaklı içerik, şüphesiz Hearth and Home‘u aktif kullanıcılar için daha çekici hale getirecek. Tabii ki, Demir Kapı özelliği özellikle kalelere ve fan yapımı diğer abartılı yerleşimlere zindan eklerken yardımcı olacak.

Efsanevi bir Viking aleminde geçen bir açık dünya hayatta kalma oyunu olan Valheim, bu yılın başlarında şubat ayında Steam’e çıkış yaptı. Küçük projenin endüstri çapında bir fenomene dönüşmesi uzun sürmedi. Oyun Erken Erişim’de sadece bir hafta sonra bir milyon adet taşındı, Valheim ilk çıkışından sonraki dört hafta içinde beş milyon kopya satarak hızla rekor kırdı. Hearth and Home yayına girdiğinde popülaritesi muhtemelen daha da artacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol