Valheim

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.8

Kullanıcı

Valheim Dağ Biyomu 2022’nin Başlarında Oyuna Eklenecek

Mistlands biyomu için çok daha fazla bekleyecek olmamıza rağmen, dağ biyomunun 2022'nin başlarında oyuna ekleneceğini öğrendik.

Valheim geliştirici Iron Gate Studio tarafından belirtildiği gibi, sonunda Mistlands öncesinde daha küçük bir güncelleme olarak Dağ Biyomu oyuna eklenecek. Ekim ayında geliştirici, mağaraların bazı erken görüntülerini gösterdi ve ekibin “Dağları, özellikle yeni yerler keşfetmeyi sevenler için biraz daha ilginç hale getirmek” istediğini söyledi.

Geliştiriciler daha yakın tarihli bir blog gönderisinde, “Bu içerikten bahsetmişken, tamamlanmasına çok az kaldı” dedi ve “Önümüzdeki yılın başlarında piyasaya sürmeyi hedefliyoruz, ancak o zamana kadar size başka bir görsele göz atma imkanı vermeyi istedik” açıklamasında bulunarak ardından aşağıdaki görseli paylaştı.

Valheim, Steam Deck İçin Tamamen Hazır

Valheim

Iron Gate Studio ayrıca Valheim‘in Mistlands biyomu hakkında da biraz güncelleme sağladı ve “Dağ ve mağaraların gelişimi yavaş yavaş ilerledikçe, Mistlands güncellemesine giderek daha fazla odaklanacağız. Kaynaklardan ve yeni özelliklerden zanaatlara, düşmanlara ve büyük kötü patrona kadar her şeyi oluşturmamız gerektiğinden, size bütün bir biyomu getirmek için yapılacak çok işimiz var ancak şu ana kadar sahip olduklarımızı gerçekten beğeniyoruz!” dedi.

Hem Mistlands’ın hem de yaklaşan mağaralar ve Dağ Biyomu’nun Valheim’a tam olarak ne katacağı henüz net olarak paylaşılmadı ancak kesinlikle ilginç olacak. Iron Gate Studio geçtiğimiz günlerde, programcı ve tasarımcı Jonathan Smårs ile birlikte Steam Deck için ne kadar heyecanlı olduğunu ifade etti ve Valheim’in Valve’nin el konsolunda sorunsuz bir şekilde çalışacağını söyledi.

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol