Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Assassin’s Creed Valhalla Yule Festival’i Başladı

Ubisoft, Assassin's Creed Valhalla'yı her yıl düzenlediği ikinci Yule Festival Etkinliği ile yılbaşı etkinliklerini tamamlayarak açabileceğiniz yeni ödüllerle güncelledi.

Ubisoft, Assassin’s Creed Valhalla‘yı bir yıldan fazla bir süre önce piyasaya sürdü ve oyuna çeşitli biçimlerde içerik eklemeyi bırakmadı. Yule Festivali sezonluk etkinliği geçen yıldan geri döndü ve oyuncuların toplaması için yeni yılbaşı temalı hediyeleri oyuna ekledi.

Geçen yılki Yule Festivali‘nde olduğu gibi, Assassin’s Creed Valhalla hayranları kozmetik, zırh ve silahlara harcayacakları Yule Jetonları almak için etkinlikleri tamamlayacak. Ostara Festivali ve Oskoreia Festivali gibi diğer etkinliklerde olduğu gibi, Yule Festivali sırasındaki kozmetik seçeneklerin çoğu yerleşim süslemeleri ve dövmeler olacak.

Assassin’s Creed Valhalla Yule Festival Tamamen Ücretsiz

Yule Festival

Yule Festivali Sezonluk Görevleri, Assassin’s Creed oyuncularını etkinliği kutlamak için değiştirilen güncellenmiş Ravensthorpe ile tanıştıracak. Etkinlik tüm hayranlar için ücretsiz olduğundan bu, her türden oyuncunun yeni kozmetik ve teçhizatın kilidini açmasının kolay bir yolu olacak. Eivor, Valhalla Yule Festivali Görevlerini bitirdikten sonra Yule Kavgası, Okçuluk ve bu eşyaları satın almak için şenlikli bir içki yarışması olmak üzere üç yarışmaya katılabilecek.

Assassin’s Creed Valhalla’nın Yule Festivali şu andan itibaren 6 Ocak’a kadar sürecek ve Ravensthorpe’a yeni içerik ve aktiviteler getirmenin ötesinde, bölge de karla kaplandı. Valhalla hayranları ayrıca Eivor’a karın yapıştığını ve nefeslerinin soğuk havada göründüğünü ve erkek Eivor’un sakalının zaman geçtikçe donduğunu fark edecek. Ayrıca yeni saç stillerinin kilidini de açabileceksiniz.

Yeni Festivalin Hataları Yakında Çözülecek

Yule Festival

Assassin’s Creed Twitter hesabı, bazı oyuncuların Assassin’s Creed Valhalla’s Ravensthorpe’a girdikten sonra sezonluk etkinliği etkinleştirmeyen bir hatayla karşılaştığını söyledi. Şu anda bu hatadan kaç Assassin’s Creed hayranının etkilendiği belli değil. Yine de Ubisoft, herkesin tatillerini yerleşim yerlerinde kutlayabilmesi için sorunu çözmek için çalıştığını duyurdu.

Ubisoft kısa süre önce Assassin’s Creed Odyssey ve Valhalla’ya her iki oyuna da yeni görevler getiren çapraz hikayeler ekledi. Odyssey oyuncuları o zamandan beri Eivor ve Vikingler hakkında bilgi edinirken, Valhalla hayranları Kassandra ve Spartalılar hakkında bilgi aldı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.