Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

V Rising PS5 Sürümü 11 Haziran’da Geliyor: İşte Türkiye Fiyatı

V Rising'in PlayStation 5 sürümü ön siparişe açıldı. 11 Haziran'da çıkacağı duyurulan RPG oyunu, Türkiye'de 999 TL'ye satılıyor.

Erken Erişim versiyonu ile Steam’de büyük bir ilgi gören açık dünya fantezi hayatta kalma aksiyon-rol yapma oyunu V Rising, 8 Mayıs’ta tam sürümü ile resmi çıkışını gerçekleştirmişti. Şimdi sıra PlayStation’da. İsveç merkezli Stunlock Studios’un sevilen RPG’sinin PS5 versiyonu, ilk olarak Ocak 2024’teki PlayStation State of Play sırasında duyurulmuştu.

Son olarak, bu yılın ilerleyen dönemlerinde piyasaya sürüleceği açıklanan sürüm, nihayet resmi bir çıkış tarihine sahip. Stunlock, V Rising’in 11 Haziran‘da PlayStation 5 konsolları için yayımlanacağını duyurdu. Bugün itibarıyla tüm dünyada ön siparişe açılan oyun, PS Store Türkiye‘de 999 TL’ye satılıyor. Eğer PS Plus üyeliğiniz varsa, yüzde 10 indirimden yararlanabilirsiniz.

V Rising PS5 İçin Üç Farklı Sürümle Ön Siparişe Açıldı

v rising ps5 fiyat

Ana oyunun yanı sıra Legacy of Castlevania Premium Pack ve 5 günlük erken erişim içeren Legacy of Castlevania sürümü için belirlenen ücret 1.499 TL. Tüm bunlara ek olarak Sinister Evolution, Dracula’s Relics ve Eldest Bloodline paketlerini de sunan V Rising Complete Edition ise 2.499 TL. Yüzde 10 abonelik indirimi bu versiyonlar için de geçerli.

PlayStation 5 kullanıcıları, kendi gotik kalelerini inşa edebilecekler ve keşfedilecek yedi bölge ve yenilmesi gereken 57 boss ile tehlikelerle dolu açık bir dünyaya dalacaklar. İster tek başınıza ister bir klanla birleşerek diğer vampirlerle çevrimiçi savaşabilirsiniz. Sony ile ortaklık yapan ve Auroch Digital’in desteğini alan Stunlock Studios, kullanıcı arayüzü iyileştirmelerinin yanı sıra DualSense oyun kumandası desteğiyle eksiksiz bir oynanış sunuyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.