Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

V Rising Leather (Deri) Nasıl Yapılır?

V Rising'de çok önemli bir işçilik malzemesi olan Leather nasıl yapılır, nerede bulunur ve ne işe yarar gibi soruları cevapladık.

V Rising Leather rehberi ile oyunda en ihtiyaç duyulan malzemelerden biri hakkında tüm detayları öğrenmiş olacaksınız. Leather nerede bulunur ve nasıl yapılır? Tüm detaylarıyla anlattık. Bu içeriğimizden önce başlangıç rehberimize göz atmanızı da tavsiye ediyoruz.

Leather yani Deri, V Rising’de Castle Hearts’ı kurduktan kısa bir süre sonra ihtiyaç duyacağınız önemli bir üretim maddesidir. Bununla birlikte, bu önemli materyalin nasıl elde edileceğine dair oyun içi bir bilgi yok. Neyse ki V Rising Leather içeriğimizde tüm detaylarıyla bu üretim malzemesinin yerini ve nasıl bulacağınızı anlattık.

V Rising Leather Nerede Bulunur?

V Rising Leather
Keely the Frost Archer’ı öldürmek ilk adım.

V Rising’de Leather yani Deri üretmeye yönelik ilk adım, Expanding my Domain görevine ulaşmak. Bu görevdeyken, uygun bir donanım seviyesinde olmalısınız ve halihazırda mevcut boss’ların listesine erişmek için etkileşimde bulunmanız gereken Blood Altar inşa etmiş olmalısınız. Leather yapmakla ilgili olan boss, Keely the Frost Archer, öncelikle onun yerini bulun.

Kan izini takip edin, sizi Bandit Trapper Camp‘e götürecek. Bu konuma geldiğinizde, Keely ile baş başa kalacak ve boss’u öldürdüğünüzde artık Tannery (Tabakhane) inşa edebileceksiniz. Tannery inşa etmek için 8 adet planks ve 160 animal hides gerekecek. Bu malzemeleri elde ettikten sonra artık deri işlemeye başlayabileceksiniz.

V Rising Leather Üretimi

V Rising Leather
V Rising Leather üretimi için Tannery kullanıyoruz.

V Rising Leather üretimi için gerekli olan Tannery inşa edildiğinde, hayvanların kürklerini oraya bırakarak Deri elde edebilirsiniz. Sadece 1 deri yapmak için 16 hayvan derisi gerek, yani oyunda bulduğunuz her hayvanı öldürmenizi tavsiye ediyoruz. Neyse ki, Farbane Woods tam da bunu yapmak için harika bir yer ve biz oyuna orada başlıyoruz.

Keely, oyunculara mağlup olduklarında yeni bir yapı oluşturma yeteneği veren boss değil. Bu nedenle, Blood Altar aracılığıyla erişilen V Blood listesini incelemenizi tavsiye ediyoruz çünkü bu sizi birçok bu tarz yapıya yönlendirecek. Ayrıca boss’ların kanları olan V Blood’ları emerek birçok yeteneğin de kilidini açabilirsiniz. Seviyeniz arttıkça, boss’ları ihmal etmeyin.

Oyunu ilk kez görüyorsanız ve satın almak isterseniz, Steam‘de 32 TL karşılığında satın alabilirsiniz. V Rising Leather rehberi gibi daha fazla içerik için bizleri takip etmeyi de unutmayın!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.