Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

V Rising: Iron (Demir) Nerede Bulunur?

Bu V Rising rehberimizde, Demir Cevheri madenciliğinin nasıl yapılacağını, bu cevherin Demir Külçelere nasıl dönüştürüleceğini ve bu külçelerin Demir ekipmanına nasıl dönüştürüleceğini anlattık.

Bakırdan ekipman yapmak için biraz zaman harcadıktan sonra, V Rising’te Iron yani demir üretmeniz gerekecek. Demir, hem silahlarınızda hem de diğer birçok ekipmanınızda kullanacağınız çok önemli bir cevher olacak. Tabii elde etmesi de öyle hemen kolay değil.

Neyse ki başlangıç rehberi ve hizmetkar rehberi ile oyuna sağlam bir başlangıç yaptıktan sonra, V Rising’te demir bulmak oldukça kolaylaşacak. Bu içeriğimizde oyunda demir nerede bulunur gibi sorularınızı cevapladık ve demir yerlerini sizlere işaretledik. Gelin dilerseniz hızlıca rehberimize geçelim.

V Rising’te Demir Nerede ve Nasıl Bulunur?

V Rising Demir
V Rising’te demir lokasyonu.

Demir elde etmenin ilk adımı, oyundaki Merciless Copper silahlarından herhangi birini yapmak olacak. Bu silahlar, diğer Bakır muadillerinden biraz daha güçlü. Bahsettiğimiz bu silahların tarifleri oyunda hızlıca karşınıza çıkacak ancak alternatif olarak Research Table’da 50 adet Paper kullanarak da bu silahların tariflerine ulaşabilirsiniz.

Merciless Copper silahlarından birini yaptıktan sonra artık Iron yani Demir cevheri arayışına çıkabiliriz. Dunley Farmlands’ın kuzeyindeki Farbane Woods’te demir bulabilirsiniz. Özellikle demirin en yoğun olduğu bölge ise Haunted Iron Mines. Farmlands’ın hemen güney sınırında bulunan bu Iron yani Demir cevheri dolu olan alanı sizlere aşağıdaki resimde gösterdik:

V Rising Demir
Quincey the Bandit King’i öldürmeniz gerek.

Demir Cevherini çıkarmak için Merciless Copper silahını kullanabilirsiniz. Daha sonra V Rising’te bulduğunuz demirleri Furnace yani Fırın kullanarak eritebilirsiniz. Tam bir cevap arayanlar için ise Iron Ingot tarifi, Blood Altar kullanarak bulabileceğiniz 37. Seviye boss olan Quincey the Bandit King‘ten çıkacak.

Demir Külçe tarifi, bu boss’tan alacağınız tek ödül değil. Aynı zamanda Demir Silah tarifleri ve kalelerinde bir Demirci yani Smithy inşa etme yeteneği de kazanacaksınız. Artık bundan sonra sizi kimse tutamaz derdik ancak bu son metal değil. Oyunda bir de gümüş yani Silver bulmanız gerekecek. Bunun da rehberi çok yakında sitemizde olacak.

Daha fazla V rising rehberi ve içeriği için sitemizi takip etmeyi unutmayın! Oyunu ilk kez duyuyorsanız ve ilginizi çektiyse, Steam‘den 32 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.