Unlucky Seven 2020’de Konsollara Gelecek!

Unlucky Seven 31 Ağustos'ta PC'ye gelecek.

PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch platformu için duyurulan Unlucky Seven, 31 Ağustos’ta bilgisayar platformuna çıkacak. Yapım konsollar için ise 2020 yılında çıkış yapacakmış. Konuyla ilgili geliştirici ekip açıklama yapmış.

Puzzling Dream tarafından geliştirilen Unlucky Seven, zengin hikâye içeriği ile hem konsollar da hem de bilgisayar platformunda lansmana çıkacak. 31 Ağustos’ta tüm platformlara çıkış yapması beklenen oyun bugün gelen bilgiler ile 31 Ağustos’ta sadece bilgisayar platformuna çıkacağını doğrulamış. Steam üzerinde sergilenen oyun, ay sonu PC platformuna çıkış yaparken, önümüzdeki yıl içerisinde de Xbox One, PlayStation 4 ve Nintendo Switch platformuna çıkış yapacakmış.

VGChartz’ın yapmış olduğu haber ile edindiğimiz bilgilere göre Unlucky Seven’ın konsol sürümleri 2020’de piyasaya sürülecekmiş. Yapım ilk olarak 31 Ağustos’ta bilgisayar platformu oyuncularına sunulacakmış. Yapım bilgisayar platformunda sadece bir klavye ile oynanabilecekmiş. Yani maus kullanmaya gerek kalmayacakmış.

Diyalog sahnelerinin ve karanlık bir atmosferin yer aldığı yapımda Türkçe dahil olmak üzere 7 farklı dil desteği karşımıza çıkacak.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 or higher 64bit
  • İşlemci: Intel Core i3 2.00 GHz or AMD equivalent
  • Bellek: 2048 MB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 450 or higher with 1GB Memory
  • Depolama: 2048 MB kullanılabilir alan

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol