Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Ünlü Yayıncı IShowSpeed Tutuklandı

Son zamanların en ünlü YouTube yayıncısı IShowSpeed, canlı yayın sırasında kelepçelenerek tutuklandı.

YouTube yayıncısı IShowSpeed, yanlış ihbar sonucunun kurbanı oldu. Kaotik canlı yayınlarıyla tanınan YouTuber’ın yaklaşık 10.5 milyon abonesi var ve bunların 3 milyondan fazlası onu 8 Ağustos’ta Cincinnati polis memurları tarafından kelepçeli olarak gördü.

IShowSpeed‘in 10 milyondan fazla hayranı, Pazartesi günü “wtf” başlıklı bir canlı yayına bağlandı ancak izleyiciler, YouTuber’ın her zamanki maskaralıkları yerine kelepçeli ve üç Cincinnati polis memuru tarafından sarıldığını görünce şaşırdı. Kameraman gruba yaklaşarak yayıncının sahte ihbar yüzünden bunu yaşadığını söyledi ancak dördüncü bir memur ona geri çekilmesini emretti.

IShowSpeed Sahte İhbarın Son Kurbanı Oldu

IShowSpeed

Olay yaşanırken, kameranın tamamen bölgeden uzaklaştırıldığını görüyoruz. Daha sonra IShowSpeed ile polis arasında konuşmalar yaşanıyor ancak tam olarak duyamıyoruz. Bir anlığına ünlü yayıncının ‘sahte ihbar kurbanı oldum’ dediğini ve polisin ise ‘sana inanıyorum’ dediğini duyabiliyoruz. Bu, memurlar canlı yayını öğrenmeden ve yayını kapatmaya zorlamadan önce bir dakika kadar devam ediyor.

Bu, tartışmalı YouTube ve Twitch yayıncısının yerel acil servisleriyle ilk karşılaşması değil. Geçtiğimiz günlerde 4 Temmuz’u kutlamak için IShowSpeed, yatağında bir Pikachu havai fişek patlatmak için akıllıca olmayan bir karar verdi. Sonrasında oda kısa sürede duman ve kıvılcımlarla doldu. Bu yüzden yayıncının evine itfaiye ekipleri gönderildi ve izleyicileri odayı hasar açısından incelerken canlı olarak izleyebildi.

IShowSpeed ayrıca yakın zamanda bariz bir sahte ihbar kurbanı olan tek yayıncı değil. PixelKitten ve HeyItsMeSalty Haziran ayında bu durumu yaşarken, Kanadalı Twitch yayıncısı Keffals 5 Ağustos’ta uyandığında bir polis memurunun o yataktayken kendisine tüfek doğrulttuğunu gördü. Bu arada, Twitch yıldızı Adin Ross, 7 Ağustos’ta canlı yayın yaparken tehlikeli şakanın kurbanı oldu.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.