Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Ünlü Rap Yıldızı WWE 2K22’ye Eklendi

Logan Paul ve Machine Gun Kelly, Rob Van Dam, Sarray, LA Knight, Xia Li ve Commander Azeez ile birlikte en yeni DLC'de WWE 2K22 kadrosuna katıldı.

Ünlü şarkıcıları ve içerik üreticilerini genelde oyunlarda görmeyiz. Bu, en yeni WWE 2K22 DLC paketi ile değişmek üzere. Logan Paul ve Machine Gun Kelly, WWE’nin zaten devasa olan kadrosuna katılacak.

WWE 2K22, WWE’nin 2K Games ve geliştirici Visual Concepts ile uzun süredir devam eden ortaklığının en yeni oyunu ve 2019’da çokça kötülenen WWE 2K19’dan bu yana yayınlanan ilk oyun. Kadroya gelince, 160’ın üzerinde güreşçi ile bir WWE oyunundaki en büyük lansman kadrolarından birini içeriyordu ancak çoğu güreşçi oyun piyasaya çıkmadan önce WWE’den ayrıldı.

Machine Gun Kelly WWE 2K22’ye Katıldı

WWE 2K22

The Whole Dam Pack adlı en son DLC paketi, Bay T’nin önceki paketlerden birine eklenmesinden sonra oyuna ikinci ve üçüncü ünlü eklemelerine kavuştu. Yukarıda bahsettiğimiz gibi Logan Paul ve Machine Gun Kelly, Rob Van Dam, LA Knight, Sarray, Xia Li ve Komutan Azeez ile birlikte oyuna katılan en son ünlü kadro üyeleri oldu.

WWE, spor eğlence devi ile bir sözleşme imzaladığını duyurduğunda sosyal medya yıldızı manşetlere çıktığı için Logan Paul’un eklenmesi fazlasıyla uygun bir hareket oldu. WrestleMania 38’de ring içi ilk çıkışını yaptı ve WWE gazisi The Miz ile maç sonrası Miz’i Paul’e açmadan önce Rey ve Dominik Mysterio’yu yenmek için sahaya çıktı. Çift, Paul’ün WWE 2K22’nin kadrosunun resmi bir üyesi olarak ilk maçında SummerSlam’de bire bir gidecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.