Uncharted: The Lost Legacy’nin Yapım Aşamasını Anlatan Video Yayınlandı

Uncharted serisinin sıradaki oyunu The Lost Legacy'nin yapım aşamasını anlatan video paylaşıldı. Oyunun sahne arkası görüntüleri, geliştirici ekibin çalışmasını ortaya koyuyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Naughty Dog tarafından geliştirilen ve PlayStation 4 için Sony Interactive Entertainment tarafından özel olarak yayınlanacak olan Uncharted: The Lost Legacy’nin piyasaya çıkacağı gün için geri sayım başladı. Uncharted serisini yeni bir hikaye kolu üzerinden devam ettirebilecek olan yapım, serinin hayranları tarafından çok büyük bir merakla bekleniyor. Nathan Drake’in hikayesi sona erdi fakat daha önce tanıdığımız karakterler üzerinden yeni hikayelerin kurgulanması devam edebilir. Uncharted serisi, yeni oyunu ile farklı bir yola girecek ve gideceği noktanın ne olacağını kestirmek şu an için zor.

blank

Oyunun yapım aşamasına ışık tutan 5 dakikalık bir video kısa süre önce yayınlandı. Geliştirici ekipten önemli isimlerin de yer aldığı videoda, Uncharted serisinin sıradaki üyesine dair oynanış görüntüleri de bulunuyor. Chloe Frazer ve macera boyunca yanında izleyeceğimiz yoldaşı Nadine Ross, serinin sıradaki oyununun taşıyıcısı olacaklar. Bu oyunda Nadine’yi oynamamız ise mümkün olmayacak.

Oyun serisinin nasıl bir yöne doğru gideceği şu an içi belli değil. Geliştiriciler, Uncharted evreninin pek çok karakter ve hikaye barındırdığını, serinin başka karakterler üzerinden sürebileceğini ifade etmişlerdi. Ancak şu an için Uncharted hayranlarını ilgilendiren sıradaki büyük olan The Lost Legacy diyebiliriz.

Oyun, 23 Ağustos 2017 tarihinde PlayStation 4 için yayınlanacak. Aşağıdaki ekrandan yapım aşamasına göz atabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol