Uncharted Filmi Çekimleri Her An Başlayabilir

Uncharted filmi yakında bizleri bekliyor.

Uncharted filminin yönetmeni Shawn Levy, Uncharted filminin çekimlerinin başlaması için her şeyin hazır olduğunu belirtti.

“Hikayemiz oldukça güzel ve diyalogları da çok iyi bir şekilde hazırladık. Aktör listemizde Tom Holland gibi bir yıldız da bulunuyor. Geriye çekimlerin tarihini belirlemek ve diğer oyuncularla ilgili işleri ayarlamak kaldı. Ama şunu söyleyebilirim ki, çok az kaldı. Ben de Nathan Drake’in hikayesi için çok heyecanlı olduğumu belirtmek isterim.”

Uncharted serisinin film haklarını elinde bulunduran Sony Pictures, uzun yıllardır Uncharted filmi yapmak için çalışmalarını sürdürüyordu. Bir sürü kez yönetmen ve oyuncu kadrosu değişikliği oldu. Bir seferinde Mark Wahlberg, Nathan Drake’i canlandıracaktı. O zamanki oyuncu kadrosunda Robert De Niro ve Joe Pesci de bulunuyordu.

Yeni hikaye ve diyalog yazarı ekibi ve yeni yönetmenin katılmasıyla birlikte Tom Holland da Nathan Drake’in gençliğinin geçtiği bir dönemde Nathan Drake’i canlandırmak için ekibe katılmıştı.

Geçen ay, Galaksinin Koruyucuları ve Er Ryan’ı kurtarmak gibi büyük filmlerde de rol almış olan Nathan Fillion, bir Uncharted kısa filmi çekmişti. Onunla ilgili olan haberimizi buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>