Syberia ve Syberia 2, Steam’de Bedava Oldu! Hemen İndirin

Macera-bulmaca türünün en başarılı örneklerinden biri olarak gösterilen Syberia ve Syberia 2, Steam'de bedava oldu. Kampanya dahilinde oyunları ücretsiz almanız halinde sonsuza kadar kütüphanenizde tutabileceksiniz.

Steam bedava oyun kampanyaları kütüphanemizi coşturmaya devam ediyor. Türünün en başarılı örnekleri arasında gösterilen Syberia ve Syberia 2 oyunları, sınırlı süreliğine Steam’de ücretsiz oldu. Her iki oyunu da 29 Eylül‘e kadar ücretsiz almanız halinde kalıcı olarak kütüphanenize tutabileceksiniz.

Ücretsiz Steam oyunları arasına katılan macera-bulmaca çözme oyunu Syberia, düşük sistem gereksinimleri ile hemen her bilgisayarda oynanabiliyor. Büyüleyici atmosferi, dramatik hikayesi ve sürükleyici kurgusu ile benzersiz bir deneyim sunan oyun, Valadilene’deki Voralberg fabrikasını bir müşteri adına satın almak için görevlendirilen Kate Walker adlı genç bir avukatın gizem dolu macerasını konu alıyor.

Ücretsiz Steam Oyunları: Syberia ve Syberia 2

ücretsiz steam oyunları syberia

2004 yılında piyasaya sürülen devam oyunu Syberia 2 de şu anda Steam’de bedava. İlk oyunun kaldığı yerden devam eden macera, Kate Walker ve Hans Voralberg‘in Syberia adlı var olmayan bir adayı aramalarıyla sürüyor. Etkileyici grafiklere sahip olan macera-bulmaca oyunu, hem kurgu hem de hikaye olarak seviyeyi artırıyor.

Ücretsiz Steam oyunları Syberia ve Syberia 2, 29 Eylül Çarşamba saat 20:00‘a kadar bedava alınabilecek. Bu Fırsattan yararlanmanız halinde oyunları sonsuza kadar kitaplığınızda tutabileceksiniz. Bu arada, bir diğer oyun mağazası Epic Games Store’da da 33 TL değerindeki 2064: Read Only Memories, bir günlüğüne bedava oldu. İndirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol