Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Komünist Polonya’yı Konu alan Ücretsiz Oyun: Martial Law

Yeni yılı ücretsiz bir oyun ile kutlamak isteyen okuyucularımız için güzel bir haberimiz var. Polonya'nın komünizm ile yönetildiği dönemi konu alan Martial Law, Steam'de ücretsiz olarak yayınlandı. FIXER tarafından geliştirilen 2D oyun, atmosferik yapısı, ilgi çekici hikayesi ve piksel grafikleriyle dikkat çekmeyi başarıyor.

Yeni yıla az bir zaman kala Steam‘de oynamak için güzel bir ücretsiz oyun arıyorsanız Martial Law‘a göz atmanızı öneririz. FIXER tarafından geliştirilen ve yayınlanan 2D oyun, Komünist Polonya’yı konu alıyor. Hikaye, tüm zorluklara rağmen kızının yanında olmak için elinden gelenin en iyisini yapan, düşük sosyal statüsü sebebiyle terk edilmiş bir adamın bakış açısından anlatılıyor.

Piksel grafikleri ve seçime dayanan anlatısıyla dikkat çeken Martial Law, oyuncuların zihninde o zamanlardaki Polonyalı ailelerin gerçeklerini, düşünce yapılarını ve dünyayı algılama biçimlerini canlandırmayı amaçlıyor.

Martial Law, Seçimlerinize Göre İlerliyor

oynaması ücretsiz Martial Law

Aynı zamanda görsel bir roman olan ücretsiz oyunda, komünist dönemdeki Polonya kültürü hakkında daha fazla bilgilenmek için ziyaret edebileceğiniz birçok mekan bulunuyor. Martial Law, yapacağınız seçimlere bağlı olarak farklı sonlara sahip. Doğru kararlar verip, vermemek tamamen sizin elinizde.

Oynaması ücretsiz oyun Windows, MacOs ve Linux üzerinde çalışıyor. Ayrıca Türkçe arayüz ve altyazı desteğinin olduğunu da belirtmeden geçmeyelim. Yalnızca 150MB RAM ve kullanılabilir alana ihtiyaç duyan oyunu buradan kitaplığınıza ekleyebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.