Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Disney Plus Ücretsiz Deneme Süresi Var Mı?

Yakın zaman önce Türkiye'de yayın hayatına başlayan Disney Plus, hem pazarlama stratejisi hem de içerik havuzuyla büyük bir ses getirdi. Peki, şu anda yararlanabileceğiniz bir ücretsiz Disney Plus deneme kampanyası var mı? İşte bilmeniz gerekenler.

Marvel, Star Wars, Disney-Pixar, National Geographic ve çok daha markaya ait yapımları tek bir yerden izlemenize imkan tanıyan Disney Plus, Haziran 2022 itibarıyla Türkiye serüvenine resmen başladı. Merak uyandırıcı bir pazarlama kampanyasına imza atan streaming servisi, Netflix ve BluTV gibi platforma karşı sağlam bir alternatif olmayı hedefliyor.

Disney Plus ücretsiz üyelik oluşturabileceğiniz bir uygulama değil. Dolayısıyla şu anda bir ücretsiz Disney Plus deneme fırsatı olup olmadığını merak ediyor olabilirsiniz. En iyi dijital yayın platformları rehberimizde detaylıca aktardığımız gibi şu anda piyasada çevrimiçi dizi ve film hizmeti sunan çok sayıda servis var. Alternatiflerin çok olduğu bir yerde herhangi bir platformdan üyelik satın almadan önce -varsa- deneme süresinden yararlanmak mantıklı bir hareket olacaktır.

Fakat maalesef şu anda yararlanabileceğiniz bir Disney Plus ücretsiz denemesi bulunmuyor. Bu nedenle uygulamayı denemenin en ucuz yolu, 1 aylık Disney Plus üyeliği satın almak olacaktır. Elbette hiçbir şey ‘bedava’dan daha ucuz değil, ancak aylık abonelik için taahhüt gerekmediğinden herhangi bir iptal ücreti ödemezsiniz. Dolayısıyla eğer memnun kalmazsanız, bir ayın sonunda başka bir platforma geçebilirsiniz.

Ücretsiz Disney Plus Denemesi Gelir Mi?

ücretsiz disney plus

Disney Plus bedava izleme sunmasa da, gelecekte bu durum değişebilir. Esasen 30 günlük deneme süresi birkaç yıl önce ABD’deki kullanıcılar için mevcuttu ama daha sonra kaldırıldı. Belki de platform ileride sınırlı süreliğine böyle bir fırsat sunabilir. Peki, Disney Plus kaç TL?

Şu anda platformun aylık üyelik ücreti 34,99 TL. Yüzde 15’in üzerinde indirim kazanabileceğiniz yıllık abonelik fiyatı ise 349,90 TL olarak belirlendi. Uygulamada yalnızca iki tür paket bulunuyor. Yani Netflix‘teki gibi Ultra HD 4K kalite için ekstra bir ücret ödemenize gerek yok. Eğer 1 aylık Disney Plus üyeliği alırsanız, kütüphanede 4K veya HDR desteği bulunan tüm yapımlara erişebilirsiniz.

Disney Plus Ücretsiz İzlemek İçin Ne Yapılmalı?

disney plus ücretsiz izle

İleride ücretsiz Disney Plus deneme kampanyasının olup olmayacağını bilmiyoruz. Platform, Netflix gibi diğer rakip uygulamalara karşı cazibesini artırmak ve yeni üyeler kazanmak için gelecekte böyle bir yola başvurabilir. Fakat şu an beklemekten başka bir çaremiz yok. Dolayısıyla -yasal yollardan- Disney Plus’taki içeriklere erişmenin ücretsiz bir yolu bulunmuyor. Yukarıda da dediğim gibi uygulamayı denemek için bir aylık abonelik satın alabilirsiniz. Eğer beğenirseniz, üyeliğinizi devam ettir veya iptal ettirirsiniz.

Thor Love and Thunder Disney Plus’a ne zaman gelecek merak ediyor musunuz? Ayrıca en iyi Disney Plus dizileri listemize göz atmanızı da tavsiye ederiz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.