Ubisoft’ta 45 TL Değerindeki Oyun Ücretsiz Oldu

Epic Games gibi Ubisoft'ta kullanıcılarına ücretsiz oyun vermeye devam ediyor. Şirketin 35. yıldönümü kutlaması sebebiyle 45 TL değerindeki oyun ücretsiz oldu.

Ubisof’un şu anda 35. yıl dönümü kutlamalarının bir parçası olarak 2011 yılında ilk çıkışını yapan ve hayranları tarafından oldukça beğenilen Rayman Origins, kısa bir süreliğine ücretsiz olarak kullanıcılarını sevindirdi. Çizgi film platform oyunu olan Rayman Origins 22 Aralık Çarşamba gününe kadar Ubisoft mağazasında ücretsiz olarak mağazada sizler için raflarda olacak.

Ayrıca bu yapımın sadece PC versiyonu için geçerlidir. Rayman Origins aslen 2011 yılında çıktığından beri neyse ki, onun önerilen sistem gereksinimleri içeren grafik kartları dahi düşük sistem gereksinimli oyun olarak kullanıcıların gönlünde taht kurdu.

Ubisoft’ta 45 TL Değerindeki Rayman Origins 22 Aralık’a Kadar Ücretsiz

Ubisoft

Rayman Origins, seriyi bir 2D platform oyunu olarak eskilere geri götürüyor ve oyuncuların aynı adı taşıyan kahramanı, büyük dostu Globox’ı veya küçük ama şiddetli Teensy’nin kontrolünü ele geçirmesine izin veriyor. Tüm aşamalar ya tek oyunculu olarak ya da açılan, bırakılan yerel kooperatif aracılığıyla oynanabilir. Bu da, tatillerde ailenizle birlikte oynamak için yeni oyunlar arıyorsanız, o halde bu oyun tam sizlik.

Sistem Gereksinimleri

Minimum

  • İşlemci: Intel Pentium 4 3.0 GHz ya da AMD Athlon 64 3000+ 1.8 GHz
  • Ekran Kartı: 128 MB DirectX 9.0 destekli ekran kartları ve üstü seriler
  • RAM: 1 GB
  • İşletim Sistemi: Windows XP, Vista veya 7

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol