Ubisoft Resmi Olarak Splinter Cell VR Ve Assassin’s Creed VR’ı Oculus İçin Duyurdu

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...
Ubisoft Resmi Olarak Splinter Cell VR Ve Assassin’s Creed VR’ı Oculus İçin Duyurdu

Facebook Connect etkinliği sırasında Ubisoft, Splinter Cell VR ve Assassin’s Creed VR‘yi duyurdu. Bu iki oyun Oculus VR cihazlarına gelecek. Ancak, henüz ne zaman çıkacaklarına dair herhangi bir tahmini çıkış tarihi açıklanmadı. Her iki oyun da Ubisoft Reflections, Ubisoft Dusseldorf ve Ubisoft Mumbai ile işbirliği içinde Ubisoft’un Red Storm tarafından sıfırdan geliştiriliyor.

Hem Assassin’s Creed hem de Splinter Cell, dün yapılan açıklama ile birlikte VR için Oculus’a geliyor. Oyunların hayranları bu habere oldukça sevineceklerdir. Red Storm Entertainment’tan Elizabeth Loverso konu hakkında şunları dile getirdi “Unutulmaz oyun deneyimleri yaratmak için teknolojiden yararlanmanın her zaman yeni yollarını araştırıyoruz. Oculus’un yeni nesil donanımı, Assassin’s Creed ve Splinter Cell dünyalarını yeni bir şekilde hayata geçirmemizi sağlayacak. Bu oyunlar, oyuncuların başka hiçbir yerde deneyimleyemeyeceği sürükleyici ve duygusal deneyimler sunmak için Oculus teknolojisinden tam olarak yararlanacak.” dedi.

Yani evet, yeni bir Splinter Cell oyunu geliştirme aşamasında ve Oculus Quest 2 için piyasaya sürülecek. Henüz çıkış tarihi ile ilgili resmi bir açıklama yapmayan Ubisoft’un oyun hakkında bir daha ne zaman bilgi vereceği ise merak konusu oldu.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol