Ubisoft PC İçin Rayman Legends’ı Ücretsiz Olarak Veriyor

Ubisoft Rayman Legends ile birlikte 2 oyunu daha ücretsiz olarak veriyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Ubisoft‘un oyun hediyeleri bu hafta Rayman Legends ile devam ediyor. Oyunu şu anda PC için ücretsiz olarak kapmak için hazır. Diğer mevcut oyunlar arasında Rabbids Coding ve Might & Magic: Chess Royale var.

blank

Renkli platform oyunu şimdi PC’de ücretsiz olarak alınabilir. Oyun hediyesi dün başladı (31 Mart 2020) ve 3 Nisan’da sona erecek. Rayman Legends’ı Uplay istemcinize indirirseniz, sonsuza kadar ve sonsuza kadar devam etmek sizin olacaktır. 

Rayman Efsaneleri, efsanevi, boyalı dünyalar aracılığıyla bir platform macerasında Rayman’ın, Globox ve Teensies’e katıldığınızı görecek. Orada, Sihirbaz’ı ele geçirmek ve dünyayı kurtarmak için 80’den fazla seviye boyunca koşacak, zıplayacak ve savaşacaksınız.

Ubisoft, önümüzdeki günlerde ve haftalarda Assassin’s Creed, Just Dance ve çok daha fazlası gibi en popüler franchise oyunlarına ek ücretsiz teklifler ve denemeler sunmaya devam edecek. Ubisoft’un ücretsiz etkinlik web sitesini ziyaret ederek bu tekliflerden haberdar olabilirsiniz.

Ayrıca, Twitch Stream Aid’in bir parçası olarak Ubisoft, WHO (Dünya Sağlık Örgütü) COVID-19 yardım fonuna 150.000 dolar katkıda bulundu. Duyuruda, stüdyo, WHO COVID-19 yardım fonunu ve koronavirüsle mücadelede yardımcı olan diğer organizasyonları da destekleyen rakiplerini ve ortaklarını tanıdı.

Katkıda bulunmak istiyorsanız, Twitch’in Stream Aid web sitesinden yapabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol