Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Ubisoft, Invincible Oyunu Duyurdu!

Ubisoft, çizgi romandan uyarlanan popüler çizgi dizi Invincible'ın oyununu geliştirdiğini duyurdu.

Ubisoft, popüler çizgi romandan karikatüre dayanan yeni bir Invincible oyununu resmen duyurdu. Guarding the Globe isimli oyun, maalesef birçok hayranın beklentilerine ters düşecek. Ubisoft, bir aksiyon oyunu, bir macera oyunu ve hatta taktiksel bir RPG yerine, Skybound çizgi romanlarıyla iş birliği yaparak oynaması ücretsiz bir mobil IDLE rol yapma oyunu geliştirdi.

Invincible, Robert Kirkman tarafından Cory Walker ve Ryan Ottley’nin çizimleriyle yazılmış bir çizgi roman olarak hayatımıza girdi. Süper kahraman maceralarına daha cesur, daha şiddetli bir bakış açısı sağladığı için büyük beğeni topladı. Daha sonra Amazon Prime Video‘da animasyon uyarlamasının yayınlanmasıyla bilinirliğini arttırdı. Invincible çizgi dizisinin ikinci sezonunun 2023’ün sonlarında çıkması bekleniyor.

Ubisoft’un Invincible Oyunu Mobil Olacak

Ubisoft, Invincible Oyunu Duyurdu!

Ubisoft, yeni bir Invincible oyunu yaratmak için Walking Dead’in yaratıcısı Robert Kirkman’ın kendisi ve diğer çizgi roman çalışmaları etrafında dönen eğlence şirketi Skybound ile birlikte çalışıyor. Invincible: Guarding the Globe, iOS ve Android cihazlar için yapılmış, oynaması ücretsiz bir IDLE RPG olarak tanımlanıyor. Oyunun çıkış tarihi net değil ancak ön kayıt süreci şimdiden başladı.

Invincible: Guarding the Globe’un hikayesi, bir klon ordusunun saldırısı etrafında dönüyor. Oyuncular Global Defence Agency’ye katılıyor ve süper güçlü savaşlarda klon ordusuna karşı tanıdık popüler Invincible karakterleri almak için GDA başkanı Cecil Stedman ile birlikte çalışıyor. Oyuncular, kampanya boyunca oynamak için mangalarını kendileri kontrol edebiliyor veya cihazlarında arka planda çalışacak savaşlara katılabiliyor.

Oyuncular, karakterleri toplamak, seviyelerini yükseltmek, eşyalarla donatmak ve günlük ve haftalık zorlukları üstlenmekle görevlendirilecek. Her biri potansiyel mikro satın alımlar içeren çeşitli ilerleme yolları ve para birimleri ile sınırlamalar bekleyin diyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.