Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Ubisoft İlkbahar İndirimi Yüzde 85’e Varan Fırsatlar Sunuyor

Ubisoft Store İlkbahar İndirimi başladı. Far Cry, Assassin's Creed, Rainbow Six dahil Fransız yayıncının tüm oyun serilerinde yüzde 85'e varan tasarruflar sağlayabilirsiniz.

Baharın gelişiyle birlikte hem konsol hem de PC oyun mağazaları indirimler için startı vermeye başladı. Geçtiğimiz gün PlayStation Store ilkbahar kampanyasından sizlere bahsetmiştik. Bugün ise büyük yapım oyunlar, DLC paketleri ve daha fazlasında yüzde 85’e varan fırsatların yer aldığı Ubisoft İlkbahar İndirimi başladı. 4 Nisan’a kadar sürecek olan dev kampanya, sepette ekstra yüzde 20 fiyat indirimi sunan SAVE20 koduyla geliyor.

Her yıl gerçekleşen geleneksel bahar indiriminde Far Cry 6, Assassin’s Creed Valhalla, Anno 1800 ve Rainbow Six Extraction gibi AAA oyunlara daha uygun fiyatlardan sahip olabilirsiniz. Oyun fiyatlarına zam üstüne zam geldiği şu günlerde cüzdanlara ilaç olacak sayısız fırsat sizleri bekliyor. Eğer uzun zamandır istediğiniz, ancak yüksek fiyatından dolayı uzak durduğunuz bir Ubisoft oyunu varsa, satın almak için bundan daha doğru bir zaman olmayabilir.

Ubisoft İlkbahar İndirimi 4 Nisan’a Kadar Sürecek

ubisoft ilkbahar indirimi

Normalde 699 liraya satılan Assassin’s Creed Valhalla (230,67 lira) ve Far Cry 6 (209,70 lira), sırasıyla yüzde 85 ve yüzde 70 indirime girdi. 589 TL değerindeki Rainbow Six Extraction, 176,70 lira gibi son derece makul bir fiyata gerilemiş durumda. Ubisoft İlkbahar İndirimi‘ndeki en büyük fırsatlardan Ghost Recon Breakpoint Ultimate Edition, 699 lira yerine 139,80 liraya satılırken, 1,349 lira değerindeki Assassin’s Creed Odyssey Ultimate ise yüzde 75 indirimle 337,25 liraya düştü.

Bunların haricinde The Division, The Crew, Anno ve Watch Dogs serilerinde de önemli tasarruflar sağlayabilirsiniz. Örneğin; normalde 589 liraya satılan The Crew 2 117,80 liraya geriledi. En sevilen strateji oyunlarından Anno 1800 fiyatı 174,75 liraya düşerken, fiyat etiketi 699 lira olan Watch Dogs Legion’a ise 139,80 lira ödeyerek sahip olabilirsiniz. Bunlar gibi daha birçok oyun Ubisoft Store İlkbahar İndirimleri 2023‘te sizleri bekliyor. Yukarıda da belirttiğim gibi bu indirimlere ek olarak SAVE20 koduyla sepette fazladan yüzde 20 tasarruf da elde edebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.