Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PlayStation Store’da İndirim Rüzgarı!

PlayStation Store'da kısa süreliğine geçerli yeni bir indirim başladı. Bine yakın PS4 / PS5 oyunu ve eklentide geçerli kampanya, yüzde 90'a varan fırsatlar sunuyor.

PlayStation Store Ocak İndirimleri’nde son haftaya girerken, Sony’den oyuncuları sevindirecek yeni bir promosyon daha geldi. Sınırlı bir süre için geçerli kampanya, birbirinden güzel PS4 ve PS5 oyunlarını cazip fiyatlardan satın alma şansı tanıyor. 18 Ocak (bugün) itibarıyla başlayan indirim, 1 Şubat‘a kadar devam edecek. Peki, PS Store indiriminde öne çıkan oyunlar neler?

Kampanyaya dahil olan tüm oyun ve eklentileri bu sayfaya sığdıramayacağımız için, önerilerimizi sizlerle paylaşmayı tercih ettik. Normalde 469 TL’ye satılan Call of Duty Modern Warfare, yüzde 72 indirimle 131,32 TL’ye düştü. Daha önce PS Plus üyelerine ücretsiz verilen 1.099 TL değerindeki Need for Speed Heat’in Deluxe sürümü, şu anda 109,90 TL’ye satılırken, son dönemin iddialı oyunlarından Kena: Bridge of Spirits yüzde 55 indirimle 170,55 TL’ye indi.

PS Store İndirimi 1 Şubat’a Kadar Sürecek

ps store indirim

100 TL altı oyunlara baktığımızda ise çok özel fırsatlar görüyoruz. Örneğin; 469 TL olan Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint, yüzde 85 indirimle 70,35 TL’ye düştü. Bir diğer Ubisoft oyunu Rainbow Six Siege Deluxe Edition 84,15 TL’ye alıcı bulurken, Santa Monica imzalı God of War Remastered III 99,50 TL’ye satılıyor. Bunların haricinde Resident Evil 2, Call of Duty: WWII, Battlefield V, Marvel’s Spider-Man, The Crews 2 ve Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition gibi oyunları da cüzi sayılabilecek paralara kütüphanenize ekleme şansınız var.

Yeni başlayan PS Store indiriminde bine yakın PS4 / PS5 oyunu ve eklenti bulunuyor. Fiyatı düşen tüm ürünlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. İndirim, 1 Şubat‘a kadar sürecek. Bu arada yüzde 75’e varan fırsatlar sunan ocak indirimlerinin halen devam ettiğini belirtmekte fayda var. Fakat elinizi çabuk tutmanızda yarar var, zira kampanya bu hafta sona eriyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.