Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Two Point Campus: Space Academy Ek Paketi Duyuruldu

Space Academy isimli genişletme paketi, yeni kampüs konumları, öğrenci arketipleri, kurslar, sınıflar ve daha fazlasını getirecek.

Two Point Campus, sihirbazlık okullarından casus okullarına kadar kendi tuhaf üniversite kampüslerini oluşturmak ve yönetmek isteyen oyuncular için onlarca seçenek sunsa da, oyunda daha fazla yeni içerik arayanlar için yeni bir genişletme paketi duyurdu.

Sega ve Two Point Studios, adından da anlaşılacağı gibi, oyuncuların kendi galaksiler arası uzay programlarını yönetmelerine ve genişletmelerine izin verecek olan yönetim simülatörü için yeni bir genişleme olan Two Point Campus: Space Academy DLC‘yi duyurdu. Paket, yeni kampüs konumları, öğrenci arketipleri, kurslar, sınıflar ve daha fazlasını getirecek.

Two Point Campus: Space Academy Fiyatı Açıklandı

Two Point Campus

Space Academy, PlayStation ve Xbox için 6 Aralık‘ta ve Nintendo Switch için 12 Aralık’ta piyasaya sürülecek. Ek paket, Steam‘de 99 TL karşılığında ön siparişe açıldı. Oyun; PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC’de mevcut.

Bilmeyenler için Two Point Campus, oyunculara aldıkları kararların ve işe aldıkları personellerin hayatlarını şekillendireceği kendi üniversite kampüs ortamını inşa etme ve yönetme görevi veren bir yapım. Oyuncular seride ilk kez açık havada inşa edebilecek ve kendi kampüs alanlarını, binalarını ve çevrelerini geliştirmenin yanı sıra yurt odaları, patikalar, çitler ve daha fazlasını oluşturabilecek.

Two Point Campus, Steam‘de 322.99 TL‘den satışa sunuldu ancak oyunun ilk günden itibaren Xbox Game Pass’te mevcut olduğu belirtmeden geçmeyelim.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.