Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Two Point Campus Ön Siparişleri Başladı

Two Point Hospital sahipleri, Şef Kıyafeti ve Şövalye Zırhı gibi bazı gösterişli Kampüs dekorasyonlarından yararlanabilecek.

Two Point Studios’un Two Point Campus isimli yeni oyunu önümüzdeki ay piyasaya sürülmeden önce konsollar ve PC için ön siparişleri başlattığını duyurdu. Tüm farklı aktiviteleri gösteren yeni bir fragman da mevcut. Robotlara, casusluğa, büyücülüğe etkinliklere, gevşemeye yönelik etkinliklere ve çok daha fazlasına dayanan istediğiniz okulu kurabilirsiniz.

Ön sipariş için bonuslar arasında kişinin bahçesini dekore etmek için bir “U” Budama Sanatı, aslında içilmemesi gereken Bilgi Çeşmesi ve Bilgelik İncisi mevcut. Two Point Hospital sahipleri ayrıca hastanelerini dekore etmek için bazı Kampüs eşyaları alabilecek. Bunlara Şef Kıyafeti, Şövalye Zırhı, Büyücülük Kazanı ve Kampüs Ceketi dahil.

Two Point Campus Fiyatıyla Üzdü

Two Point Campus

Two Point Campus 9 Ağustos‘ta Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5, PC ve Nintendo Switch için çıkış yapacak. Ayrıca konsollarda ve PC’de Game Pass için birinci günde satışa sunulacak. Oyun, zaman yönetimi simülasyonu Two Point Hospital‘ın devamı niteliğinde çıkış yapacak.

Two Point Campus, Steam‘de 322.99 TL‘den ön siparişe açıldı. Oyunu kütüphanesine eklemek isteyen oyuncuları hayal kırıklığına uğratacak bir fiyat, çünkü oyun yurt dışında tam fiyattan değil sadece 40 dolardan çıkış yaptı ancak oyunun Game Pass’te olması ise büyük bir avantaj.

Oyuncuya, aldıkları kararların ve işe aldıkları personellerin hayatlarını şekillendireceği kendi üniversite kampüs ortamını inşa etme ve yönetme görevi verecek. Oyuncular ilk kez açık havada inşa edebilecek ve kendi kampüs alanlarını, binalarını ve çevrelerini geliştirmenin yanı sıra yurt odaları, patikalar, çitler ve daha fazlasını oluşturabilecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.