Twitter Kullanıcıları Tweetlerini Zamanlayabilecek

Tweet zamanlama özelliği kullanıcılara sunulmaya başlandı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Sosyal medya platformu Twitter’ın merakla beklenen özelliği tweet zamanlama özelliği artık kullanılabilir.

Twitter kullanıcı deneyimini iyileştirmek adına yenilikler yapmaya devam ediyor. Son günlerde kullanıcılar için yararlı olacak pek çok yenilik sunan Twitter’ın merakla beklenen özelliklerinden birisi tweet zamanlama özelliği artık kullanılabilir.

Twitter’ın şimdilik internet sitesi üzerinden kullanılabilen tweet zamanlama özelliği ile birlikte kullanıcılar artık üçüncü partı uygulama kullanmadan tweetlerini zamanlayabilecek. Twitter’ın tweet zamanlama özelliği pek çok Twitter kullanıcısı tarafından merakla bekleniyor. Twitter bu sorunu çözmek adına, Tweetdeck gibi üçüncü parti uygulamalara ya da servislere yönelmek zorunda kalan kullanıcıların sorununu çözmek adına kendi tweet zamanlama özelliğini şimdilik internet sitesi üzerinden kullanıma sunmaya başladı. Twitter’ın yeni özelliği ile birlikte kullanıcılar artık tweetler zamanlanabilecek.

Tweet Zamanlama Özelliği Nasıl Kullanılıyor?

Twitter’ın ileri tarihli bir tweet zamanlama özelliği gayet kolay bir şekilde kullanılabiliyor. Twitter’ın bu özelliğini kullanmak için yeni bir tweet oluşturma ekranı üzerinden “planlanmış tweet” butonuna tıklamak. Bu seçeceğin ardından kullanıcılar tweetlerini istedikleri zamana planlayabiliyor. 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol