Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Twitch’te Sadece 1 Ayda 1.7 Milyar Saat Yayın İzlendi

Twitch ve Facebook Gaming izleyicileri, GTA V ve New World sayesinde geçen yıla göre önemli ölçüde arttı.

Yayıncılar çok başarılı bir ay geçirdi. StreamElements ve Rainmaker.gg tarafından ortaklaşa hazırlanan bir rapor, kullanıcıların eylül ayında Twitch’te 1.7 milyar saat içerik izlediğini gözler önüne serdi ki bu bir yıl öncesine göre yüzde 20 daha fazla izlenme demek.

Facebook Gaming‘in izleyici kitlesi yarı yarıya arttı ancak 500 milyon saatin biraz üzerinde bir sonuçla hala Amazon’un hizmetinin çok gerisinde.

Twitch

Twitch’te Lider Yine GTA V Oldu

Sadece Sohbet kategorisi Twitch’teki en popüler bölüm olmaya devam etse de tartışmasız lider, piyasaya sürülmesinden bu yana sekiz yıl geçmesine rağmen hala izleyici kalabalığını çeken Grand Theft Auto V oldu. İlk on ayrıca League of Legends, Minecraft, CS:GO ve Fortnite gibi diğer düzenli izlenen oyunları da içeriyordu.

Amazon’un MMORPG’sinin mükemmel lansmanı bağlamında listesi New World tamamladı. Yine de, 39 milyon saatlik yayın sadece üç gün için olağanüstü bir sonuç. Dahası, New World geniş bir izleyici kitlesini çekmeye devam ediyor. Bu haberi yazarken, yaklaşık 82 bin izleyici ile Twitch’teki en popüler beşinci kategori New World’dü. Özellikle Amazon Games Studios daha fazla iyileştirme hazırladığından, bu sayısının artacağına eminiz.

Bu arada New World karakter taşıma aktif edildi, artık karakterlerinizi başka sunuculara aktarmanız mümkün olacak. Ayrıca oyunda bir mini harita kullanmak istiyorsanız, New World MiniMap eklentisine de bu içeriğimizden ulaşabilirsiniz.

New World’e yeni başlamayı düşünenlerdenseniz, sistem gereksinimlerine ise buradan ulaşabilirsiniz.

Twitch

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.