Twin Mirror Seneye Ertelendi!

Twin Mirror E3 2019'da seneye ertelendiğini duyurdu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Oyun dünyası tarafından merakla beklenen Twin Mirror’dan kötü haber geldi. E3 2019 kapsamında oyuncuların karşısına çıkan yapım yapılan duyuru ile yüzleri astırdı. Twin Mirror 2020 yılına ertelenirken oyunun konsol ve bilgisayar platformuna geleceği ifade edildi.

blank

13 Haziran akşamına kadar oldukça hareketli anlara ev sahipliği yapan E3 2019, birbirinden ünlü isimleri ağırladı. Dijital oyun fuarında sahne alan Dontnod Entertainment merakla beklenen oyunu hakkında bazı detayları hayranları ile paylaştı. PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için duyurulan Twin Mirror normalde bu yıl çıkacaktı. E3 2019’da sahne alan geliştirici ekip, oyunun 2020 yılına ertelendiğini ve oyunun PC sürümünün 2021’e kadar Epic Store’a özel olacağını, Epic Store’dan başka bir yerde satılmayacağını belirtti.

Hikaye odaklı soruşturma oyunu olarak bilinen Twin Mirror, oyuncuların verdikleri yanıtlara ve kararlara göre şekil alan bir yapıda karşımıza çıkacak. En yakın arkadaşını kaybeden bir karakteri canlandıracağımız oyunda duygusal bir hikaye eşliğinde heyecan verici bir maceraya çıkacağız. Sam adındaki karaktere hayat vereceğimiz yapımda bizleri oldukça kaliteli bir içerik yapısı bekleyecek.

Twin Mirror’ın oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol