Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Türk Oyunu Black State’in Fragmanı 260 Bin İzlenmeye Ulaştı!

Yerli stüdyo Motion Blur'un üçüncü şahıs aksiyon-macera oyunu Black State'in tanıtım fragmanı, YouTube'da 260 bin izlenmeye ulaştı.

Türk oyun sektöründe önemli bir yere sahip olan Kabus 22’nin arkasındaki Motion Blur‘un yeni projesi Black State, dün IGN’in resmi YouTube kanalında paylaşılan tanıtım fragmanı ile duyuruldu. Yalnızca Türkiye’de değil, dünyada da büyük bir ses getiren trailer, Unreal Engine 5 kullanılarak geliştirilen oyuna heyecan verici bir ilk bakış atmamızı sağladı.

Yayımlanalı 24 saat bile olmadan 260 binden fazla görüntüleme alan Black State fragmanı, adeta beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu. PC ve konsol tarafında böylesi büyük ve gelecek vaat eden bir projenin altında Türk geliştiricilerin imzasının bulunması gerçekten gurur verici. Nitekim resmi duyurunun adından projeye müthiş bir ilgi ve destek geldi.

Black State, Tüm Dünyada Büyük Bir İlgi Gördü

Metal Gear Solid gibi casusluk-aksiyon temalarını benimseyen Black State‘te farklı gerçekliklere ve mekanlara gidilmesini sağlayan bir portal teknolojisi bulunuyor. Örneğin bir odanın kapısını açtığınızda kendinizi bir metroda, oradan da bir askeri üste bulunuyorsunuz. En azından fragman bize bunu söylüyor. Görsel ve oynanış açısından son derece çarpıcı görünen üçüncü şahıs aksiyon-macera oyunu, müthiş bir beklentiyle geliyor.

türk oyunu black state

Ne var ki, pazarlama açısından eksik bir noktadan bahsetmek gerekiyor. Yukarıda da dediğim gibi tanıtım fragmanı müthiş bir ilgi görerek 24 saatte 260 binden fazla izlendi, ancak buna karşın oyunu istek listesine ekleyebileceğimiz bir Steam sayfası bulunmuyor. Eğer fragmanla eş zamanlı bir şekilde açılmış olsaydı, izleyicileri doğrudan mağazaya yönlendirmek ve hatrı sayılır oranda wishlist toplamak mümkün olabilirdi.

Bu açıdan büyük bir fırsatın kaçtığını söyleyebiliriz. Motion Blur, Black State için henüz bir çıkış tarihi ya da yayın penceresi paylaşmadı. Oyunun geliştirme süreci muhtemelen devam ediyor. Steam gibi mağaza sayfalarının yayımlanmasıyla birlikte daha fazla bilgiye erişeceğimizi tahmin ediyoruz. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için tanıtım fragmanını aşağıya bırakıyoruz. İlk izlenimlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.