Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yerli Stüdyo Motion Blur, Black State’i Muhteşem Bir Fragmanla Tanıttı

Türk oyun sektörü için büyük bir öneme sahip olan Kabus 22'nin arkasındaki Motion Blur, uzun zamandır üzerinde çalıştıkları yeni projeleri Black State'i harika bir fragmanla tanıttı.

Türkiye’de oyun geliştiriciliği konusunda en donanımlı insanların başında gelen Kadir Demirden’in stüdyosu Motion Blur, uzun zamandır üzerinde çalıştığı oyunu Black State‘i tanıttı. Muhteşem bir fragmanla duyurulan üçüncü şahıs aksiyon-macera oyunu, Metal Gear Solid’in casusluk aksiyonunu gerçekliği büken portal teknolojisiyle harmanlıyor.

Unreal Engine 5 kullanılarak geliştirilen Black State, yaklaşık üç dakikalık tanıtım fragmanında da görülebileceği üzere muhteşem bir grafik kalitesi vaat ediyor. Gerçeklik düzeyi oldukça yüksek bir çevre ve karakter tasarımına sahip olan yerli yapım, adından söz ettirecek bir oyun olarak karşımıza çıkıyor.

Mobil oyun konusunda rüştünü ispat eden Türkiye’nin PC ve konsol sektöründeki beklediği büyük adımlar nihayet atılmaya başlanıyor. Demirden’in liderlik ettiği Motion Blur‘un yeni projesi, hiç tartışmasız bunun en somut örneklerinden.

2006 yılında 100.000 dolar bütçe ile hayatta kalma-korku türündeki Kabus 22‘yi yaparak yerli oyun sektörünün önünü açan stüdyo, aynı başarıyı çok daha büyük bir ölçekte tekrarlamayı hedefliyor. O halde lafı daha fazla uzatmayalım ve sizleri Black State‘in tanıtım fragmanı ile başbaşa bırakalım. İyi seyirler!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.