Türk Mühendisin Özelliği WhatsApp’a Eklendi

Anlık mesajlaşma platformu WhatsApp’a yeni özellikler eklenmeye devam ediyor. Eklenen son özellik ise bir Türk mühendisin imzasını taşıyor.

Meta’nın sahibi olduğu anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, kullanıcı deneyimini iyileştirmek adına yeni özellikler eklemeye devam ediyor. Sputnik’in haberine göre uygulamaya eklenen son eklenen özellik bir Türk’e ait.

Haberin detaylarına göre Türk mühendisin özelliği WhatsApp’a eklenmiş durumda. Peki bu özellik WhatsApp kullanıcılarına neler sunuyor?

Türk Mühendisin Özelliği WhatsApp

Türk Mühendisin Özelliği WhatsApp Konuşmalarına Değerlendirme Seçeneği Getirdi

Türk yazılım mühendisi olan Güney Kayım’ın yeni özellik hakkında yaptığı açıklama ise şöyle: “WhatsApp’ta geliştirdiğim ilk customer facing özellik release oldu. Artik bir is yeriyle konuşurken, is yerinden gelen mesaja puan verebiliyorsunuz. Tamamen anonymous (gizli) bir puanlama, hangi kullanıcının ne puan verdiği kimse tarafından bilinmiyor.”

Türk mühendisin özelliği WhatsApp platformu üzerinde kurumsal iletişimin daha iyi hale getirilmesini sağlıyor. İşletmelerin müşterileri ile iletişime geçmek ya da alışveriş sonrası işlemler için artık WhatsApp uygulaması daha sık kullanılmaya başlanmış durumda. Sunulan bu özellikle birlikte tüketicilerin geri bildirimleri, firmaların kendilerini geliştirmesi için önemli bir veri sağlayacak. Özellik şu anda iOS ve Android kullanıcıları için sunulmuş durumda.

turk muhendisin ozelligi whatsappa eklendi 2

WhatsApp uygulaması son dönemde kripto para ödemeleri ve topluluk özelliğini test ediyor. Test edilen kripto para ödemesi WhatsApp’ın ödeme altyapısını güçlendirmeyi hedeflerken, topluluk özelliği ise WhatsApp Grup özelliğinin daha verimli olarak kullanılmasını amaçlıyor.

Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol