Tropico 6’nın Betası Steam’de Oynanıyor!

Tropico 6'nın betası 8 Mart'a kadar devam edecek.

Geçtiğimiz aylarda çıkması beklenen ve daha sonra ertelendiğini duyurulan Tropico 6, 29 Mart’ta konsol ve bilgisayar platformu için yayınlanacak. Tek oyunculu ve çok oyunculu modlara sahip olacak olan oyunda şehir kurma ve yönetme görevlerini üstleneceğiz.

Limbic Entertainiment tarafından yaklaşık 2 yıldır geliştirilen Tropico 6, Kalypso Media tarafından konsol ve bilgisayar platformunda yayınlanacak. Geçtiğimiz gün ücretsiz betasını oyunculara sunan yapım, 8 Mart’a kadar beta olarak tüm platformlarda oynanacak. Steam oyuncularına da sunulan beta sınırlı bir içeriğe sahip olsa da şu sıralar deli gibi oynanıyor.

Detaylı grafiklerin, zengin içeriklerin ve eğlenceli oynanışların yer aldığı yapımda oyuncular şehir kuracak ve yönetmeye çalışacaklar. Yeni binalar, yollar inşa edecek, görsel süslemeler yapacak ve insanların ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışacağız. Steam’de 99.00 TL olarak ön siparişlere açılan yapım, 29 Mart’a kadar yüzde 10 indirimle 89.10 TL olarak satışlarına devam ediyor.

Dileyen oyuncular sınırlı bir içeriğe sahip olan betayı Steam üzerinden bilgisayarlarına indirerek oyunun tadını çıkarabilirler. Beta içerisinde farklı görevleri yerine getirebilecek ve ödüller de kazanabileceğiz.

Betayı buradan indirebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol