Tower of Time Tam Sürüme Geçti!

Tower of Time 9 ay aradan sonra tam sürüme geçiş yaptı.

Event Horizon tarafından geliştirilen ve yayınlanan Tower of Time tam 9 aydır Steam’de Erken Erişim Oyunu olarak boy gösteriyordu.

RYO ve strateji oyunları arasına dört gün önce katılan Tower of Time, tam dokuz aydır Erken Erişim Oyunu olarak oynanıyordu. 12 Nisan’da tam sürüme geçiş yapan oyun, tek oyunculu bir yapı üzerine kurulu. Oyun içerisinde karakterlerimizi taktikler verecek ve derin dünyanın gizemlerini çözmeye çalışacağız. Oldukça kaliteli grafiklerin yer aldığı yapımda, bizleri birbirinden farklı karakterler karşılıyor. Oyuncular belirledikleri karakterler ile amansız bir yolculuğa çıkacak ve fantastik animasyonlar ile sürükleyici bir yapı da ilerlemeye çalışacaklar.

Oyun içerisinde devasa yaratıklar ile mücadele edecek ve onları etkisiz hale getirmeye çalışacağız. Seçtiğimiz karakterleri ilerleyen zamanlarda geliştirerek ve daha şiddetli saldırılar yapmalarını sağlayabiliriz. Oyun içerisinde yaptığımız görevler ile karakterlerimize yeni yetenekler kazandırabilir ve düşmanlar üzerinde daha avantajlı bir konuma gelebiliyoruz. Oyuncular ana panelden karakterlerin bütün özelliklerine erişebilir, yükseltebilir ve bilgi sahibi olabilirler. Sadece PC platformuna geliştirilen Tower of Time, Steam’de 40.00 TL gibi bir fiyat etiketine sahip.

Minimum Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

İşletim Sistemi: Windows 7/8/8.1/10 (64 bit)

İşlemci: Intel Core i3 or equivalent

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 or equivalent

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

Ses Kartı: DirectX compatible sound card

Önerilen Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

İşletim Sistemi: Windows 7/8/8.1/10 (64 bit)

İşlemci: Intel i5 series or AMD equivalent

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 770 or equivalent

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

Ses Kartı: DirectX compatible sound card

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>