Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Total War’da Geri Sayım Var, Yeni Oyun Gelebilir

Total War'un resmi internet sitesinde 31 Mart 2017 tarihinde sonlanacak bir geri sayım gerçekleşiyor. İnsan sonunu merak ediyor.

Total War internet sitesini açtığınızda karşınıza bir geri sayım çıkacak. Peki ama neresidir bu geri sayımın gittiği yer? Ortada haftalardır dedikodular dönüyor. Total War: Warhammer 2’nin duyurulacağını söyleyenlerin sesi, Total War: Game of Thrones‘un duyurulacağını söyleyenlerin sesini bastırmaya yetiyor. Ancak ne olacağını henüz hiç kimse bilmiyor. Geri sayım, 31 Mart’ta sona erecek.

total war sayım yeni

2000 yılında çıkan Shogun: Total War oyunundan bu yana aralıksız devam eden heyecana, yeni bir oyun eklenme ihtimali hiç küçük durmuyor. Total War serisinde bugüne dek toplamda 10 farklı oyun çıktı. Bunlardan kimi, örneğin Medieval ve Rome oyunları, birinci ve ikinci versiyon olarak devam etti. Bu yüzden Warhammer 2’nin gelme ihtimali gerçekten bulunuyor.

Ancak Game of Thrones’un yedinci sezonu için reklam çalışmalarının başladığı bugünlerde, bir GoT oyunu olma ihtimali de var. İnternet sitesinde; sisli ve soğuk ortam, sık ve medeniyetten uzak ormanlar, en yakın insanın nerede olduğunu bilemediğimiz bir coğrafya gözlere çarpıyor. Biz herhangi bir ipucu bulamadık. Siteye göz atmak ve geri sayımın ulaşacağı noktayı tahmin etmek isteyen takipçilerimiz buraya tıklayabilirler.

 

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.