Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Total War Warhammer 3’ün Yeni Lordu Açıkladı

Festus the Leechlord, Kaos'a adanmış en son lord olarak açıklandı. Lordun yeteneklerini sergileyen yeni bir fragman da yayınlandı.

Total War Warhammer 3, pazarlama odağının çoğunu seriye tanıttığı şeytani gruplara yerleştirdi. Hem Warhammer Fantasy hem de Warhammer 40K’nın ana kötüleri olarak hareket eden saf kaos ajanları olarak, hayranlar, bu eklemelerle Kaos gruplarının kadrolarının genişlediğini görmekten elbette mutlu oldu ancak son oyunda birçok grup eksikti.

Bugün Total War Warhammer 3’ün piyasaya sürülmesinden yaklaşık altı ay sonra, daha fazla ölümlü birim ve Kaos şampiyonunun ek paketler ile oyuna ekleneceği duyuruldu. Champions of Chaos DLC, ilk olarak geliştirici Creative Assembly tarafından yayınlanan bir videoda ortaya çıkan bir sızıntı ile açıklandı. Zafer koşulları ekranında izleyiciler, oyuna her biri Kaos tanrılarından birine adanmış kendi liderlerine sahip dört yeni grubun eklendiğini gördü.

Total War Warhammer 3: Leeklord Festus

Total War Warhammer 3

Bu yeni fraksiyon liderlerinden ilki, Total War: Warhammer 3‘ün bir fragmanında tasvir edilen Azazel‘di. Creative Assembly’den gelen son video, bu dört yeni fraksiyon liderinden ikincisini, en iğrenç karakterlerden biri olan Leeklord Festus‘u sergiledi. Festus’un hastaları iyileştirme arayışı, bunu yapmak için gerekli herhangi bir yolu takip etmesine yol açmadan önce, İmparatorluk için bir doktor olarak hayata başladı.

Bu yolculuk, Festus’u hastalığı, çürümeyi ve ölümcül ölüm korkusunu temsil eden Kaos tanrısı Nurgle’ın hizmetine itti. Festus’un Total War Warhammer 3’teki tasarımı, şişkin bir çenesi ve midesi, hastalıklı yeşil cildi ve karışımları için malzemeleri toplamak için kullandığı garip bir mavi dokunaçları olduğu için efendisinin kaba doğasını yansıtacak şekilde tasarlandı.

Festus’un Total War Warhammer 3‘teki birçok sefer mekaniği, vasal gruplara zehirli saldırılar düzenleyebileceği, ordusunun yenilenmesini iki katına çıkarabileceği ve daha pek çok şey için simyasına bağlı olacak. Slaanesh ve Nurgle’ın hizmetkarlarının şimdi ortaya çıkmasıyla, yalnızca Kaos tanrıları Khorne ve Tzeentch’in isimlendirilecek şampiyonları kaldı.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.