Total War: Warhammer III

MMORTS
Takip Et
9.5

Mükemmel

8.6

Kullanıcı

Total War Warhammer 3’te Muhteşem Khorne ve Ogre Savaşı!

Creative Assembly, Exiles of Khorne ile Ogre Kingdom arasında yeni birimleri hareket halinde gösteren bir savaşı içeren bir Total War: Warhammer 3 videosu yayınladı.

Total War Warhammer 3‘ün yeni oynanış videosu, iki ordu arasındaki bir muharebe karşılaşmasını gösteriyor. The Exiles of Khorne, pusu kurmaktan çekinmeyen Kingdom of Ogres’nin evi olan Mountains of Mourn‘a yürüyor. Videonun konusu olan savaş birkaç birlik ile iki güç arasındaki bir çatışmanın nasıl oynayabileceğini ortaya çıkarttı.

Khorne’un savaşçıları, kan ve kafatasları için savaşan kana susamış askerlerden oluşan şiddetli bir ordu kurdu. Ogreler, zekice değil, sert bir şekilde savaşan yaratıklardan oluşan karışık bir güçle karşı karşıya. Ogreleri, düşmanların dikkatini dağıtmak ve onları bunaltmak için Gnob ordularını yerleştirirken gördük.

Total War Warhammer 3’ün Efsanevi Savaşı

Total War Warhammer 3

Video, yaklaşmakta olan Total War Warhammer 3’ün oynanışına detaylıca bakmamızı sağladı. Khorne’un güçlerinin dikkati dağılırken, Ogre Bulls kanatlardan hücum ediyor ve Chaos Warriors’ı def ediyor. Ogreler ayrıca, Chaos Warriors’ın altındaki zeminin taş dikenler halinde patlamasına ve savaşçıları uçurmasına neden olan Maw adlı bir büyü de uyguluyor.

Khorne kuvvetini yöneten Exalted Bloodthirster, bir deve karşı savaşa kilitleniyor ve bu, Ogrelerin Mournfang süvarilerini savaş alanına yerleştirmesine izin veriyor. Savaş, Ogrelerin aleyhine dönmeye başladığında, ihtimalleri eşitlemek için devasa bir Stonehorn gönderiyor.

Khorne ve Ogre Savaşı Oynanış Videosu

Total War Warhammer 3; Steam, Epic Games Store ve diğer platformlar aracılığıyla 17 Şubat’ta piyasaya sürülecek. Bunun yanı sıra çıktığı günden itibaren Xbox Game Pass PC aracılığıyla ilk günden oyunu oynayabileceksiniz.

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol