Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Total War Warhammer 3 Güncelleme 2.2 Duyuruldu

Total War Warhammer 3'ün yeni güncellemesi ile yeni bir oyun sonu krizi oyuna dahil edilecek.

Bir sonraki Total War Warhammer 3 güncellemesi 18 Ekim civarında gelecek ve geldiğinde, büyük Immortal Empires kombine kampanyası için yeni bir olası oyun sonu krizi ekleyecek. Creative Assembly, fantezi strateji oyununun bir sonraki dünya sonu senaryosunda Skaven’ın bir şekilde yer alacağını ima etti; bu, Warhammer dünyasının birkaç yıl önce kanonik olarak sona ermesiyle aynı çizgide olacak.

Total War Warhammer 3 Güncelleme 2.1.2 için yama notlarında, Creative Assembly, 2.2 güncellemesini 18 Ekim’de çıkarmayı beklediğini ve bu yama ile öngörebileceğimiz değişikliklerin en önemli listesini sağladığını belirtti. Örneğin, belirli çökme sorunları düzeltilecek ve düşman yapay zekası ve yerleşim savaşlarında gerekli bazı iyileştirmeler yapılacak.

Total War Warhammer 3 Güncelleme 2.2 Yenilikleri

Total War Warhammer 3

Ayrıca, yamanın yeni bir oyun sonu krizi içereceğini ve kesinlikle Skaven-y’nin bu noktada bir not olarak “Yes-Yes” sesinin dahil edileceğini biliyoruz. Immortal Empires‘a aşina olmayanlar için, yeni bir kampanyaya başladığınızda, oyununuzun belirli noktalarında tetiklenecek bir veya birkaç oyun sonu senaryosu seçme seçeneğine sahip olacaksınız.

Bunların hepsi Warhammer End Times’ın ilginç parçalarına dayanacak. Şu anda seçenekler olarak The Black Pyramid, A Grudge Too Far, Da Biggest Waagh!, The Wild Hunt ve Vampiric Ascension mevcut. Normalde Immortal Empires, kampanyanızın nasıl sonuçlanacağını belirlemek için seçtiğiniz krizlerden birini seçer ancak oyununuzun sonunda seçilen her krizin birlikte tetiklenmesini sağlayan ‘nihai kriz modunu‘ da seçebilirsiniz.

Games Workshop’un resmi Warhammer hikayesinde, Eski Dünya gerçekten sona erdi ve Skaven, bu kıyametin gerçekleşmesine yardımcı oldu; özellikle ayı havaya uçurarak ve gezegene çarpık taşlarla aşılanmış asteroitlerin yağmasına neden olarak bunu başardı. Immortal Empires’da bu tür bir senaryoyu hayal etmek zor değil. Durum ne olursa olsun, gelecek ay 2.2 güncellemesi geldiğinde daha fazlasını öğreneceğiz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.