Total War: Three Kingdoms’un Yeni Sinematik Videosu Bizleri Çin’de Gezintiye Çıkarıyor!

Total War: Three Kingdoms'dan nefesleri kesen bir video geldi.

Duyurulduğu günden bu yana strateji oyuncuları tarafından merakla beklenen Total War: Three Kingdoms her hafta yeni bir video ile oyuncuları heyecanlandırmaya başladı.

Bilgisayar platformuna özgü bir sıra tabanlı strateji oyunu olacak olan Total War: Three Kingdoms, MS 190 yılını konu alacak. 11 efsanevi Cenkbeyi’nin Çin’in hükümdarı olabilmek için kıyasıya savaşacağı oyunda gerçekçilik ön planda olacak. Bu Cenkbeyleri arasında dişi ve erkek karakterler de yer alacak. Oyuncular seçtikleri Cenkbeyi ile Çin’de destansı savaşlara katılacak ve bu savaşlardan kazanan olarak çıkmaya çalışacaklar.

İçeriğine dair detayları ve Cenkbeyleri’ni çeşitli fragmanlar ile oyunculara tanıtan yapım, yeni bir trailer daha aldı. Yeni trailer oyuncuları Çin’de kısa süreli bir gezintiye çıkarıyor. Birbirinden harika manzaraların gösterildiği videoda içeriklerin ne kadar titiz bir çalışmanın eseri olduğu defalarca kez gözler önüne seriliyor.

Kurak çöllerde, subtropikal topraklarda ve karlı dağlarda savaşacağımız oyunda askeri, teknolojik, siyasi ve ekonomik alanlarda düşmanlarımızdan daha güçlü bir hale gelmeye çalışacağız. Hava değişim döngüsünün de gösterildiği videoda doğadaki canlıların da birbirleri ile nasıl uyum içerisinde yaşadıkları dikkat çekiyor.

Çin’in çeşitli manzaralarını oyunculara sunan video bazı topluluklarında yerleşim alanlarına ışık tutuyor.

Total War: Three Kingdoms, 7 Mart 2019’da Steam’de bilgisayar oyuncularına sunulacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol