Total War: Three Kingdoms’un İlk Genişleme Paketinin Yayınlanma Tarihi Belli Oldu!

Total War: Three Kingdoms ilk genişlemesini 23 Mayıs'ta alacak.

Bilgisayar platformu oyuncuları tarafından merakla beklenen Total War: Three Kingdoms 7 Mart 2019’da Steam’de lansmana çıkacak. Tarihsel savaşlara ışık tutacak olan yapım ilk alacağı genişleme paketini de Steam üzerinden duyurdu. 23 Mayıs 2019’da yayınlanacak olan ilk genişleme paketinin adı Yellow Turban Rebellion olarak duyuruldu.

Türkçe dil seçeneğine de sahip olacak olan Total War: Three Kingdoms Steam’de bilgisayar platformuna özgü bir oyun olarak lansmana çıkacak. Tarihsel savaşlara katılacağımız yapımda gerçekçi ve büyük savaşlar da yer alacağız. Tek oyunculu ve çok oyunculu olarak oynanabilecek olan yapımda gece gündüz döngüsü eşliğinde destansı savaşlarda bulunacak ve Total War serisinin en iyi oyununda taktiksel kararlar alacağız.

7 Mart 2019’da yayınlanacak olan yapım Steam üzerinden ilk genişleme müjdesini de oyuncular ile paylaştı. 23 Mayıs’ta oyunculara sunulacak olan Yellow Turban Rebellion, oyuna üç yeni cenkbeyi getirecek. Bu cenkbeyleri He Yi, Gong Du ve Huang Shao olarak duyuruldu. Genişleme ile oyuna Şifacı, Bilgin ve Kıdemli olmak üzere üç yeni kahraman sınıfı da eklenecek. Ayrıca karakterler için farklı yetenek grupları da genişleme ile gelecek içerikler arasında yer alıyor.

Bir çeşit isyanı konu alacak olan genişleme paketinde Sarı Sarıklılar diye adlandırılan halk isyankar tavırları ve ruhsal inançlara dayanan bir yapı ile karşımıza çıkacak. Belirtilen üç lider He Yi(insanlar), Gong Du(Topral) ve Huang Shao(Gökler) olarak oyunculara sunulacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol