Total War: Three Kingdoms’un 2’nci Güncellemesi Beta Olarak Yayınlandı!

Total War: Three Kingdoms yeni bir güncelleme aldı.

PC platformu için 23 Mayıs 2019’da lansmana çıkan Total War: Three Kingdoms 2’nci güncellemesini beta olarak oyunculara sundu. Steam’de 179.00 TL olarak satışlarına devam eden yapım yeni güncellemesi ile oyunculara yenilikler sunacak.

Hem oyunun resmi web sitesi üzerinde hem de Steam topluluk sayfası üzerinde yapılan duyuru ile edindiğimiz bilgiler neticesinde 2’nci güncellemenin beta olarak sunuculara eklendiğini öğrendik. Şuanda sunucularda yer alan 2’nci güncelleme ile başta kararlılık sorunları çözüldü. Oyunculardan gelen geri bildirimler neticesinde bazı yüksek öncelikli değişiklikleri gerçekleştiren geliştirici ekip, güncellemelerin gelmeye devam edeceğini belirtiyor.

Geliştirici ekip yaptığı açıklama da kısa vadede gelecek olan yamalar ile kararlılık sorunlarını ele alacaklarını ve kararlılık riski taşımayan ekstra öğelerinde ekleneceğini belirtiyor. Buna ek olarak zamanla hızlı kararlılık düzeltmelerinden denge ve diğer değişiklikleri ele alan daha geniş aralıklı güncelleştirmelere geçilecekmiş.

Gelecekte oyun için daha fazla güncelleme olacağı belirtiliyor.

Güncelleme Notları

Teknik

  • Oyun içerisinde meydana gelen kapanma sorunları düzeltildi.
  • Çok oyunculu lobilerin tamamı açıkça görülebilir oldu.

İşlevsellik

  • Rus ve Avrupalı oyuncular sohbetlerde Çince metinleri artık görebilecekler.
  • Bazı uygunsuz karakter adları kaldırıldı.

Denge

  • Oyuncular için daha adil bir oyun ortamı sağlayacak dengelemeler yapıldı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol