Total War: Three Kingdoms Bir Kez Daha Ertelendi!

Total War: Three Kingdoms 23 Mayıs'a ertelendi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Strateji severler tarafından merakla beklenen Total War: Three Kingdoms ertelendi. Normalde 7 Mart’ta Steam’de lansmana çıkacak olan yapım, bu sabah gelen bilgiler ile 23 Mayıs’a ertelendiğini duyurdu. Sega’nın 2019 oyunu olarak bilgisayar platformunda karşımıza çıkacak olan yapım lansman gününde ilk genişleme paketini de alacak.

Geçtiğimiz gün yaptığımız haberde Total War: Three Kingdoms’un ilk genişleme paketinin çıkış gününü paylaşmıştık. 23 Mayıs’ta oyunculara sunulacak olan Yellow Turban Rebellion adlı genişleme ile daha fazla içerikte oyuna dahil edilecekti. Creative Assembly imzası ile geliştirilen yapım Steam sayfası üzerinden yaptığı duyuru ile 23 Mayıs’a ertelendiğini oyuncular ile paylaştı.

Günümüzde moda haline gelen ertelenme haberleri arasına bir yenisi daha eklendi. Tarihsel savaşlara ışık tutacak olan yapım ödüllü Total War serisinin sonuncusu olarak oyunculara sunulacaktı. Aylardır sabırsızlıkla beklenen yapım, 2 ay öteye ertelenerek oyuncuları üzdü. Steam’de 179.00 TL olarak aylardır ön siparişlerde yer alan oyun devasa savaşlar ile bizleri gerilim dolu bir atmosfere götürecek. MS 190’lı yıllara gideceğimiz yapımda Çin diyarında destansı savaşlara katılacağız.

Oyuna gelecek olan genişleme paketi ile de üç yeni oynanabilir cenkbeyi oyunculara sunulacak. Ayrıca üç yeni kahraman sınıfı da beğenilere sunulacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol