Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Torchlight Infinite Beta Süreci Başladı (Ücretsiz)

Torchlight Infinite, oynaması ücretsiz bir şekilde PC'nin yanı sıra mobil platformlar için de piyasaya sürülecek.

Torchlight serisi geri dönüyor ancak bu sefer Torchlight Infinite ismiyle PC, iPhone ve Android cihazlar için oynaması ücretsiz bir oyun olacak. Oyunun erken bir Steam sürümü, önümüzdeki ay, Ekim ayındaki tam sürümünden önce kapalı beta oyuncuları tarafından test edilebilecek. Siz de katılmak için Steam ayfası üzerinden erişim talep edebilirsiniz.

Oyun içinde para harcamanın sayısız yolu olan Torchlight Infinite‘de Diablo Immortal esintileri görüyoruz. Para harcama seçenekleri arasında, sezon bileti, aylık abonelik, müzayede evi ve premium para birimi paketleri gibi seçenekler olacak. Harcama ve ilerleme mevcut betanın sonunda sıfırlanacak ancak harcadığınız miktar oyunun tam sürümünde size geri verilecek.

Torchlight Infinite Ödeme Sistemleri Endişelendirdi

Torchlight Infinite

Oyunun ödeme sistemlerinin açıklaması ise oyuncuları ikiye böldü. Adeta buram buram Diablo Immortal esintileri veren Torchlight Infinite’in oyunculara açıklaması ise şöyle:

Tamamen ücretsiz olarak oynamak, tüm teçhizatlar, ekler, işçilik malzemeleri ve niteliklerdeki yükseltmelerin tümü ganimet tabanlı. Eşsiz yapı stili hedeflerinizi gerçekleştirmek için özel eşyalar yalnızca uzun süre çabalayarak elde edilebilir. Yapılar ve görünüm hakkındaki kişisel vizyonlarınızı mevcut mikro ödemelerden geliştirin.

Geçtiğimiz yıllarda 2009 ve 2012’de piyasaya sürülen hayranların favorisi Torchlight 1 ve 2, Runic Games tarafından üretildi. Daha karışık eleştiriler alan Torchlight 3, başka bir geliştirici olan Echtra Games tarafından geliştirildi. Bakalım Torchlight Infinite seriyi ihtişamlı günlerine geri döndürebilecek mi? Sizler ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda belirtin!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.